Перейти до основного вмісту

Семінар вчителів Захисту Вітчизни

      8 листопада 2016 року на базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» відбувся семінар вчителів Захисту Вітчизни та початкової військової підготовки Байковецької ОТГ на тему «Методика підготовки і проведення уроків стройової підготовки. Форми і методи роботи щодо удосконалення військово-патріотичного виховання в школах громади».
    Метою семінару було: ознайомити вчителів із змістовними лініями, відповідно до яких вивчається початкова військова підготовка, показати застосування теоретичних знань під час практичних занять, прийоми і способи оволодіння практичними вміннями та навичками із стройової підготовки. 


   Методист Носко О.О. наголосив на необхідності теоретичної, практичної, фізичної і психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни і проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях України, створення в навчальних закладах умов для формування та удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості, виконання наказів МОН України від 27.10.2014р. №1232 «Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді», від 16.06.2015р. №641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах».
    Керівник міжшкільного методичного об’єднання вчителів Захисту Вітчизни та початкової військової підготовки Кулинич А.Я. провів відкритий урок (практичне заняття) із стройової підготовки на тему «Стройові прийоми і рух без зброї», під час якого учні засвоїли нові стройові прийоми (рух стройовим і похідним кроком), удосконалили навички прийомів і дій, отриманих на попередніх заняттях. 
  Стройова підготовка є одним з найважливіших розділів навчання і виховання в курсі початкової військової підготовки. Вона дисциплінує школярів, виробляє гарну поставу, формує спритність, моторність, витривалість, уміння правильно і швидко виконувати команди. За допомогою стройових вправ успішно вирішуються завдання виховання колективних дій, почуття ритму і темпу, дисципліни й організованості. Навички, набуті на заняттях із стройової підготовки, необхідні і у повсякденному житті. 
    Кулинич А.Я. поділився з учасниками семінару власним досвідом застосування стройових вправ при проведенні спортивно-показових виступів, марш-парадів, оглядів строю та пісні та інших організованих масових заходів. 


  Вчитель відмітив, що стройова підготовка – заняття здебільшого практичне. Тут кожен прийом потрібно відпрацьовувати багаторазовими тренуваннями, які не повинні припинятися, інакше в його виконанні будуть втрачені придбані раніше навички, чіткість і краса. 
    Методист Носко О.О., учителі навчальних закладів Байковецької ОТГ Касарда Р.С., Луцюк Р.В. відзначили високий рівень дисциплінованості, організованості, навичок колективних дій, розвитку почуття ритму і темпу в русі, здібностей розміряти їх у часі і в просторі вихованців Кулинича А.Я. 
    Всі учасники семінару отримали методичні рекомендації з питань оволодіння практичними вміннями та навичками із стройової підготовки. 

Популярні дописи з цього блогу

Методичний фестиваль - 2023

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Байковецької сільської ради на 2023 рік, 2 березня, на базі Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського відбувся традиційний щорічний методичний фестиваль. Цей захід має на меті сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та освітянських інновацій. Свої напрацювання перед присутніми – членами атестаційної комісії   ІІ рівня, керівниками шкіл та своїми колегами – представляли учителі, котрі, за результатами цьогорічної атестації, повинні підтвердити або отримати вищу кваліфікаційну категорію чи педагогічні звання. З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу освіти Віра КОРШНЯК. Вона побажала педагогам, щоб у їхній щоденній діяльності завжди було місце для творчості, натхнення і професійного розвитку. Вибір тематики нинішнього методичного фестивалю – «Кращі практики формування системи оцінювання, спрямованої на реалізацію компетентнісного підходу», – обумовлений тим, що в базовий компонент загальної середньої освіти з

Чекаємо вас з перемогами на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

  У січні-лютому   2023 року буде тривати ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад. В них також братимуть участь учні-закладів освіти нашої громади, що стали переможцями ІІ етапу. З німецької мови   - Лясота Софія , учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Прус Н.Б.). З географії – Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Логін Г.В.); Гранда Андрій, учень 8 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.); Лісова Марта, учениця 9 класу   Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.). З трудового навчання – Зятик Михайло, учень 9 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Заяць Тетяна - учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Фортман Діана, учениця 9 класу Ангелівської школи І-ІІІ ст. (вчитель Осух С.І.).    З астрономії - Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Шемеля М.А.); Логін Олег

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І