Перейти до основного вмісту

Юні дубовецькі баскетболістки – переможці чемпіонату Тернопільського району

23 листопада збірна України з баскетболу під час відбіркового турніру до жіночого Євробаскету-2017 перемогла команду Сербії, яка є чинним чемпіоном Європи, зайняла перше місце в групі і вийшла у фінальний турнір. У шести матчах відбіркового циклу «жовто-сині» здобули шість перемог.
Гідна спортивна зміна досвідченим українським баскетболісткам підростає у Дубівцях.
В рамках ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільського району 25 листопада на базі НВК «Дичківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулися фінальні змагання з баскетболу серед шкіл І-ІІ ступенів Тернопільського району.
Лідери баскетбольних змагань Байковецької ОТГ дівчата з команди Дубовецької ЗОШ І-ІІ ст. продемонстрували здібності, уміння і волю до перемоги, впевнено перемогли своїх суперників та вибороли перше місце.

Переможцями цих змагань стали Боднарчук Оксана, Васильчишин Вікторія, Волошин Катерина, Гнатів Лілія, Задворна Вікторія, Пастернак Вікторія, Флисник Анастасія, Флисник Тетяна.
Тренер команди, вчитель вищої кваліфікаційної категорії Зіновій Пилипович Могильський постійно працює над вдосконаленням навичок гри юних спортсменок. Його вихованці мають неабияку працездатність та любов до спорту. Їх старання, помножені на уміння і досвід тренера, активна підготовка до змагань дають вагомі результати.

Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.