Перейти до основного вмісту
30 листопада 2016 року на базі Стегниківської ЗОШ І-ІІ ст, відбулося методичне об’єднання педагогів-організаторів на тему: «Формування свідомого ставлення до здорового способу життя»


     Учасниками методоб’єднання були педагоги-організатори: Байковецької ЗОШ І-ІІ ст., Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського, Стегниківської ЗОШ І-ІІ ст, педагог-організатор та заступник директора з виховної роботи НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» , головний спеціаліст відділу освіти Байковецької сільської ради з питань виховної роботи Паращук О.Л.
Під час засідання присутні обговорили актуальні методи виховання та формування у дітей здорового способу життя дітей у школі, шляхи реалізації проблеми здоров’язбереження дітей.
 Також педагоги мали змогу, бути учасниками конкурсу «ЗНАТИ СЬОГОДНІ, ЩОБ ЖИТИ ЗАВТРА», який підготувала і провела педагог-організатор Стегниківської ЗОШ І-ІІ ступенів Клачко Наталія Богданівна, метою якого було: узагальнити знання учнів про здоров’я, формувати бажання вести здоровий спосіб життя, поглибити знання учнів про шкідливі звички та їх вплив на здоров’я, виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров’я; підвести до самостійного висновку про те, що тільки сама людина формує свій здоровий (або нездоровий) спосіб життя; спонукати учнів до міркування про стан свого здоров'я. Під час проведення таких заходів у учнів формується ставлення до власного здоров’я як до найвищої соціальної цінності.

Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.