Перейти до основного вмісту
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
Учні малювали професії та писали про них твори
   Тернопільський міськрайонний центр зайнятості провів конкурс дитячих малюнків та літературних творів на тему: «Моя майбутня професія». До участі в ньому долучилися учні Стегниківського, Ігровицького, Лозівського загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільського району, тернопільських спеціалізованих ЗОШ з поглибленим вивченням іноземних мов № 3, № 5, № 29, гімназії «Гармонія», школи-економічного ліцею № 9 імені І. Блажкевич, класичної гімназії, ЗОШ № 14 імені Б. Лепкого, центру творчості дітей та юнацтва, станції юних техніків, школи мистецтв, ЗОШ-правового ліцею № 2. Загалом на конкурс було подано 19 літературних творів та понад 40 малюнків.


  При визначенні переможців у номінації «Малюнки» враховувались та оцінювались відповідність роботи заявленій тематиці, художня майстерність, креативність, творча уява та охайність виконання, а при оцінюванні літературних творів – глибина розкриття теми, самостійність мислення, авторська позиція, оригінальність, послідовність та логіка викладу матеріалу, нестандартний сюжет, літературно-художня цінність.
   8 грудня в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулося нагородження учасників конкурсу. Виконуючий обов’язки директора ТМРЦЗ Ігор Кондира подякував дітям та представникам навчальних закладів за активну участь у конкурсі. Усі учнівські роботи були відзначені дипломами центру зайнятості, а найкращі – ще й цінними подарунками. Так, найкращими визнано малюнки Соломії Біди (гімназія «Гармонія») та Анастасії Ховрат (Стегниківська ЗОШ). Перемогу в номінації «Літературні твори» вибороли Ярослав Гавришків (гімназія «Гармонія») та Юлія Бучко (Лозівська ЗОШ).
До слова, експозиція дитячих малюнків виставлена у фойє Будинку праці м.Тернополя.

Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.