Перейти до основного вмісту

ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ГУРТКА З БАСКЕТБОЛУ

Позакласна та позашкільна робота з фізичної культури покликана забезпечувати всебічний гармонійний розвиток особистості школяра. Її специфічним змістом є рухова діяльність. Однією з основних i невід’ємних частин занять фізичної культури, факультативних занять, фізкультурно-оздоровчих заходів i спортивних розваг є баскетбол.


28 грудня 2016 року на базі Дубовецької ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар-практикум «Особливості методики проведення занять з баскетболу». Вчитель вищої кваліфікаційної категорії Могильський З.П. продемонстрував учасникам семінару гурткове заняття, під час якого учні удосконалили технічні елементи з баскетболу, уміння раціонально виконувати техніко-тактичні прийоми: індивідуальні дії з м’ячем, способи взаємодії 2-х і 3-х гравців в умовах гри на високих швидкостях, закріпили поєднання пересувань, передач, ведення, зупинок та кидків м’яча. 

 Заняття проведено на високому теоретично-практичному рівні. Могильський З.П. під час занять з баскетболу успішно вирішує завдання гармонійного фізичного розвитку, вчить вихованців виконувати найрізноманітніші вправи, що сприятливо діють на різні відділи рухового апарату, на всі м’язові групи дітей. Вчитель виховує в учнів дисциплінованість, самостійність, колективізм, свідоме ставлення до зміцнення свого здоров’я, сприяє розвитку спритності і координації. Могильський З.П. заохочує учнів до постійних занять фізичною культурою, переконав школярів в тому, що заняття баскетболом сприяють розвитку багатьох фізичних якостей, підвищенню фізичної і розумової працездатності. 

Різноманітні стрибки, виконання прийомів техніки нападу і захисту розвивають силу м’язів тулуба, ніг та рук. Це в свою чергу веде до розвитку швидкості, яка допомагає оволодінню технікою і тактикою гри у баскетбол. Методист Носко О.О., вчителі фізичної культури навчальних закладів Байковецької ОТГ Кітчак М.І., Касарда Р.С., Машлюх В.М. відмітили високий рівень організації і проведення заняття, теоретичних знань і практичних навичок школярів, уміння раціонально виконувати рухи в усіх видах діяльності, визначальну роль вчителя у вихованні морально-вольових якостей учнів, формуванні активно-позитивного відношення до занять з баскетболу. Заняття, проведене на базі Дубовецької ЗОШ І-ІІ ст., дало можливість учасникам семінару одержати необхідний матеріал для творчих роздумів, самовдосконалення, активного професійного росту.

Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.