Перейти до основного вмісту

Команда працівників освіти Байковецької ОТГ – переможець змагань з футболу


З метою пропаганди та подальшого впровадження фізичної культури у повсякденне життя педагогічних колективів, удосконалення фізичної майстерності, форм та методів організації і проведення спортивних заходів та майстерності суддівства спортивних змагань, відбору кращих педагогів для участі в обласних змаганнях, на виконання спільного наказу відділів освіти Байковецької сільської ради, виконавчого комітету Великогаївської сільської ради, Тернопільської райдержадміністрації 11 січня 2016 року на базі НВК «Дичківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» проведено ХХІ Спортивні ігри працівників освіти Тернопільського району.


Переможцями змагань з міні-футболу стали учасники турніру: головний спеціаліст відділу освіти Байковецької сільської ради Шафран Володимир Богданович, заступник директора Дубовецької ЗОШ І-ІІ ст. Романів Тарас Володимирович, вчителі навчальних закладів Байковецької об’єднаної територіальної громади Шемеля Михайло Андрійович, Касарда Руслан Степанович, Черкас Максим Олегович, Машлюх Василь Михайлович.
З перемогою наших футболістів привітала начальник відділу освіти Байковецької сільської ради Коршняк В.В. Вона побажала учасникам змагань міцного здоров’я, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах і в житті. 
Начальник відділу освіти запевнила, що і надалі буде підтримувати творчий потенціал юних спортсменів та ветеранів, створювати належні умови для всіх прихильників здорового способу життя, які примножують переможні традиції і спортивну славу Байковецької ОТГ.


В комплексному заліку команда працівників освіти Байковецької ОТГ здобула ІІІ місце.

Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.