Перейти до основного вмісту

Методичне засідання вихователів

16 лютого 2017 року на базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» відбулося методичне об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів громади на тему: «Національна та народна символіка як джерело душевного збагачення та патріотичного виховання кожної особистості».


Присутні мали змогу подивитися відкрите заняття в різновіковій групі метою якого було ознайомити дітей з державною символікою, святинями та оберегами рідного краю, поглибити знання дітей про те, що ми живемо в Україні, мова наша – українська.
Вихователь групи Скрипник Галина Богданівна майстерно провела заняття та виконала усі завдання, які поставила перед собою.

Під час заняття діти співали українські пісні, слухали розповіді про державний прапор та герб України, їхнє значення в житті та діяльності нашої країни, про утворення державного гімну а саме: хто написав слова, музику. Розповідь про створення національної валюти України – гривні, для чого нам гроші.
Окрасою заняття для дітей стала подорож в гості до бабусі Одарки, де вона ознайомила дітей із українськими вишиванками, техніками вишивки і орнаментом, також розповіла про особливості підбору кольорової гамми для вишитої сорочки і значення кольорів на ній.

По закінчені заняття, відбулося засідання круглого столу на тему «Моделі національно-патріотичного виховання»

Учасниками круглого столу були: вихователі Дубівецького ДНЗ, Байковецького ДНЗ, НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», керівник методичного об’єднання Федорчук Н.Я. та головний спеціаліст відділу освіти Байковецької сільської ради Паращук О.Л. Під час засідання було обговорено важливість національного виховання дітей дошкільного віку, чи потрібно дійсно виховувати патріота з початку дошкільного дитинства та якими способами і методами реалізовувати цю систему виховання.

Популярні дописи з цього блогу

Методичний фестиваль - 2023

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Байковецької сільської ради на 2023 рік, 2 березня, на базі Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського відбувся традиційний щорічний методичний фестиваль. Цей захід має на меті сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та освітянських інновацій. Свої напрацювання перед присутніми – членами атестаційної комісії   ІІ рівня, керівниками шкіл та своїми колегами – представляли учителі, котрі, за результатами цьогорічної атестації, повинні підтвердити або отримати вищу кваліфікаційну категорію чи педагогічні звання. З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу освіти Віра КОРШНЯК. Вона побажала педагогам, щоб у їхній щоденній діяльності завжди було місце для творчості, натхнення і професійного розвитку. Вибір тематики нинішнього методичного фестивалю – «Кращі практики формування системи оцінювання, спрямованої на реалізацію компетентнісного підходу», – обумовлений тим, що в базовий компонент загальної середньої освіти з

Чекаємо вас з перемогами на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

  У січні-лютому   2023 року буде тривати ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад. В них також братимуть участь учні-закладів освіти нашої громади, що стали переможцями ІІ етапу. З німецької мови   - Лясота Софія , учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Прус Н.Б.). З географії – Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Логін Г.В.); Гранда Андрій, учень 8 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.); Лісова Марта, учениця 9 класу   Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.). З трудового навчання – Зятик Михайло, учень 9 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Заяць Тетяна - учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Фортман Діана, учениця 9 класу Ангелівської школи І-ІІІ ст. (вчитель Осух С.І.).    З астрономії - Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Шемеля М.А.); Логін Олег

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І