Перейти до основного вмісту

Вітаємо команду Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ст. імені О. Барвінського із перемогою у Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ось уже 10 років поспіль Міністерство освіти і науки України спільно із Науково-дослідним інститутом українознавства, органами державної влади, місцевого самоврядування, представниками громадських організацій проводять Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  Метою Конкурсу є залучення учнівської молоді до наукових досліджень феноменів України та українства в сучасних соціокультурних процесах. Участь у Конкурсі сприяє кристалізації громадянсько-патріотичного самовизначення учнів на основі поваги до держави, історії, традицій, культури українського народу, пізнання України шляхом дослідницької роботи учнівської молоді. 


Цьогоріч основна тематика творчих робіт учасників Конкурсу присвячена 25-річчю незалежності України та 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років. Упродовж зимових місяців ученицею 9 класу Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ступенів імені О. Барвінського для участі в ювілейному Х Міжнародному конкурсі з українознавства була підготовлена наукова робота на тему «Функціонально-семантичні особливості тропів та стилістичних фігур у прозових творах Кузьми Скрябіна». Керівником дослідження стала Стефанишин Лариса Мирославівна, учитель української мови, літератури, зарубіжної літератури. Дослідження було прорецензоване організаторами конкурсу і серед 17 робіт, підготованих школярами Тернопілля, для ІІ етапу конкурсу відібрали всього 6. Серед них була і розвідка нашої учениці.


30 березня – 1 квітня 2017 року у м. Київ відбувся ІІ етап ювілейного Х Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8 – 11 класів. Скорик Ірина гідно представила Байковецьку громаду. Учні кожного класу виконували тестові завдання з українознавства, писали контрольну роботу з цієї дисципліни та презентували своє наукове дослідження. За результатами конкурсу Ірина Скорик посіла ІІ місце серед дев’ятикласників України.  Її наставник, учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури Стефанишин Лариса Мирославівна, виступила на  круглому столі «Як зберегти українознавче наповнення у реформованій школі» із доповіддю про О. Барвінського, його громадську роботу. Для учасників конкурсу організовано змістовні та цікаві екскурсії столицею України. 







Вітаємо ученицю 9 класу Шляхтинецької ЗОШ І-ІІ ступенів імені О. Барвінського Скорик Ірину. Зичимо здоров’я, миру, добра, натхнення та нових звершень.  

Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.