Перейти до основного вмісту

Забезпечення військово-патріотичного виховання учнівської молоді

В сучасних умовах надзвичайно важливим є формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Української держави.
        В НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»  систематично проводяться заходи, спрямовані на забезпечення військово-патріотичного виховання молоді. Зокрема: конкурси повстанської, стрілецької стройової пісні, заходи до Дня створення Збройних Сил України, Соборності України, Дня захисника України, гра «Легенда УПА», зустрічі з ветеранами визвольних змагань.

       Вчитель вищої кваліфікаційної категорії Кулинич Андрій Ярославович проводить заняття  військово-патріотичного гуртка, діяльність якого спрямована на формування в учнів національної-патріотичної свідомості, національної гідності, почуття гордості за героїчне минуле, фізичної та психологічної загартованості, готовності юнаків до  служби в Збройних Силах України.
          На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27.10.2014р. №1232 «Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді», доручення голови обласної державної адміністрації №57 від 07.07.2016р. «Про посилення військово-патріотичного виховання серед молоді», з метою впровадження нових форм і методів національно-патріотичного, зокрема, військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді проведено одноденний таборовий вишкіл учнів 9-10-х класів (хлопців) Тернопільського району в с.Почапинці.
          Учні НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»  під керівництвом  вчителя предмета «Захист Вітчизни» Кулинича А.Я взяли участь у вишколі.
          Проведено заняття з тактичної, медичної, стройової підготовки,  застосування сучасної стрілецької зброї  та інженерно-саперної справи.
           Підсумовуючи проведений вишкіл, відзначаємо, що у шкільної молоді в наш час є великий потяг до знань з допризовної підготовки, учні цікавляться сучасним станом Збройних Сил України, зокрема військово-технічною підготовкою.
         Проведення таких заходів формує у школярів відповідальність, волю, характер, професійні навички та громадянську позицію, сприяє розвитку фізичних якостей школярів, кмітливості, ерудованості.


Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено