Перейти до основного вмісту

ЕКСКУРСІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ БАЙКОВЕЦЬКОЇ ОТГ

8-9 липня  2017 року відбулась екскурсія працівників відділу освіти та навчальних закладів Байковецької сільської ради по гірських районах Львівщини і Закарпаття, яку організувала начальник відділу освіти Коршняк Віра Василівна.  
Учасники подорожі  познайомилися з історичними та архітектурними пам’ятками цього чудового краю, унікальними містами та селами, цілющою природою карпатських гір, лісів та мальовничих річок.

По дорозі у смт. Воловець працівники освіти зупинилися в улюбленому місці відпочинку багатьох львів’ян – місці впадіння р.Опір в р.Стрий  поблизу селища Верхнє Синьовидне, де мали змогу не тільки  насолодитись чудовим ландшафтом  цього чарівного куточка української землі, але й скупатися в двох річках одночасно.
Освітяни громади відвідали єдиний в Україні реабілітаційний центр бурого ведмедя, куди привозять тварин, з якими погано поводилися попередні господарі. Працівники центру створюють всі умови для якнайшвидшого розвитку ведмедів та їх адаптації до  середовища проживання.
       Усіх вразила краса найбільшого та найзагадковішого гірського озера України – Синевиру, помилуватися блакитними хвилями якого прагнуть туристи з усієї Європи. Краєвиди навколо водного дзеркала надзвичайно мальовничі та величні. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких складає 140-160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва Синевиру – Морське око.
       З цікавістю екскурсанти ознайомились з музеєм архітектури і побуту  «Старе село» в селищі Колочава, історією культури і побуту місцевих жителів – гуцулів, бойків, лемків, угорців, чехів, євреїв.
       Учасників подорожі причарував своєю красою водоспад Шипіт – одне із семи чудес України, милуватися каскадами якого можна в будь-яку пору року.  Падаючи з 14-метрової висоти, чиста вода розбивається об каміння, утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.
     Не залишила нікого байдужими прогулянка 1650-метровою крісельною канатною дорогою в селі Пилипець, під час якої всі мали змогу насолодитися карпатськими краєвидами та надихатися найчистішим гірським повітрям.
     Учасникам екскурсії  надовго запам’ятається така активна та пізнавальна подорож, завдяки якій вдалося краще пізнати нашу країну.

Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.