Перейти до основного вмісту
               Серпневі засідання  методичних об’єднань вчителів


         Методисти та працівники апарату відділу освіти, керівники міжшкільних методоб’єднань 21 серпня 2017 року взяли участь в обласній науково-методичній конференції «Реалізація концептуальних засад Нової української школи в системі реформування освітньої галузі Тернопільської області», на якій було визначено стратегічні пріоритети розвитку освіти Тернопільщини в умовах децентралізації, шляхи їх реалізації на засадах європейських вимірів якості освіти.

     Директор ТОКІППО О.М.Петровський вручив заступнику директора з навчально-виховної роботи НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Іванко Т.М. сертифікат інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України за професійну та результативну роботу у Всеукраїнському проекті «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» (керівник проекту – заступник Міністра освіти і науки України П.К.Хобзей). Сертифікат засвідчує, що всі педагоги навчального закладу пройшли курси «Стратегія мислення», «Вступ до медіації», «Вступ до критичного мислення» на платформі ВУМ онлайн.
      22 серпня 2017 року на базі НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г.Барвінського-ДНЗ»  та НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» проведено серпневі засідання  методичних об’єднань вчителів Байковецької ОТГ.
       Під час засідань розглянуто підсумки роботи методичних об’єднань  учителів  у 2016/2017 н.р. та завдання на новий 2017/2018 н.р., опрацьовано методичні рекомендації МОН України, ТОКІППО, відділу освіти Байковецької сільської ради  щодо вивчення навчальних дисциплін у 2017/2018 н.р.
      Особливу увагу звернуто на зміст оновлених, модернізованих на компетентнісній основі навчальних програм для учнів 5-9 класів, впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти у 9 класі, побудову навчально-виховного процесу на засадах компетентнісного, діяльнісного, особистісно-орієнтованого та аксіологічного підходів.

Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено