Перейти до основного вмісту

ІІ обласна науково-практична Інтернет-конференція

Шановні колеги! Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ обласної науково-практичної Інтернет-конференції «Новітні інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі: актуальні проблеми», яка відбудеться 30 листопада 2017 року. За підсумками роботи конференції планується випуск електронного збірника з матеріалами конференції, який можна буде завантажити в PDF-форматі на сайті кафедри та з інституційного репозитарію ТОКІППО.



Метою Інтернет-конференції є визначення стану впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів ІКТ, обмін досвідом, підвищення якості шкільної освіти.

До участі в Інтернет-конференції запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, учителі, керівники навчальних закладів, представники районних (міських) методкабінетів (центрів), ОТГ (об'єднаних територіальних громад).
Більше інформації тут.

Популярні дописи з цього блогу

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.

Гриньків Марія - учасник нового польсько-українського проєкту

У своїй управлінській діяльності відділ освіти керується інноваційними підходами щодо мотивації і стимулювання інформальної освіти педагогів громади, зокрема їх активної участі в освітніх проєктах та конкурсах.  Маємо черговий результат. Гриньків Марія – учитель початкових класів НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» стала учасником нового польсько-українського освітнього проекту «Барви навчання – застосування сучасних методів навчання в українській початковій школі». Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – “Зміни в регіоні”, яку реалізує Фонд “Освіта для демократії”. Із 1001 анкети, поданих до участі у проєкті, Марія Михайлівна за результатами мотиваційного анкетування увійшла до групи 40 учителів, які представлятимуть різні куточки України. Проект триватиме з червня до кінця року. Упродовж наступного півріччя польські тренери KLANZA проведуть для українських вчителів цикл вебінарів, які охоплюватимуть різні тематичні блоки. Сп...

Наші олімпійці – знову призери!

09 грудня 2017 року на базі Острівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов ІІ (районний)  етап Всеукраїнської  олімпіади з фізики. Призерами турніру юних фізиків  стали  учні навчальних закладів Байковецької ОТГ:  Бачинська Вікторія (7 клас) – ІІІ місце (НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»);  Флисник Тетяна (9 клас) – ІІ місце (НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»);  Крет Віталій (10 клас) – ІІ місце (НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»);