Перейти до основного вмісту

Впевнена перемога наших волейболісток

Волейбол – гра, яка гармонійно розвиває фізичні якості,  швидкісне мислення, почуття колективізму.  
             Навчальні заклади Байковецької ОТГ завжди славилися своїми волейболістами, які неодноразово піднімалися на п’єдестал пошани різноманітних змагань.
            В рамках ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільського району  12 грудня 2017 року на базі НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г.Барвінського-ДНЗ» відбулися фінальні районні змагання з волейболу серед дівчат шкіл І-ІІ ступенів.
      В турнірі взяли участь юні волейболістки НВК «Дичківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», Плотицької ЗОШ І-ІІ ст., Скоморохівської ЗОШ І-ІІ ст. та представники нашої громади – команди Байковецької ЗОШ І-ІІ ст. і НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г.Барвінського-ДНЗ».
       Волейбольні баталії були динамічними  і видовищними.
        Команда господарів продемонструвала змістовну гру, бажання до перемоги, майже всі їхні удари доходили до цілі.
     

Дівчата з  НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г.Барвінського-ДНЗ» впевнено перемогли всіх суперників і, як і минулого року, за результатами змагань посіли перше місце.
    
Друге місце вибороли юні волейболістки Скоморохівської ЗОШ І-ІІ ст., «бронзу» завоювали учні НВК «Дичківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ».
     
Переможцями  змагань стали  Мисенко Мар’яна, Кулініч Ілона, Бербец Віта, Сачик Василина, Скорик Христина, Кужда Тетяна, Гриців Тетяна, Кулініч Анжеліна, Чоловічок Інна.
      Тренер команди-переможця, вчитель вищої кваліфікаційної категорії Руслан Степанович Касарда систематично працює з дітьми, вкладає в них душу і серце, його вихованці люблять волейбол та із задоволенням ним займаються, завжди показують стабільно якісну гру, проявляють характер у найрізноманітніших ситуаціях.
      Вітаємо  тренера і його вихованців  з черговою перемогою! Бажаємо міцного здоров’я, життєвої і спортивної наснаги та нових перемог!

Популярні дописи з цього блогу

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.

Гриньків Марія - учасник нового польсько-українського проєкту

У своїй управлінській діяльності відділ освіти керується інноваційними підходами щодо мотивації і стимулювання інформальної освіти педагогів громади, зокрема їх активної участі в освітніх проєктах та конкурсах.  Маємо черговий результат. Гриньків Марія – учитель початкових класів НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» стала учасником нового польсько-українського освітнього проекту «Барви навчання – застосування сучасних методів навчання в українській початковій школі». Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – “Зміни в регіоні”, яку реалізує Фонд “Освіта для демократії”. Із 1001 анкети, поданих до участі у проєкті, Марія Михайлівна за результатами мотиваційного анкетування увійшла до групи 40 учителів, які представлятимуть різні куточки України. Проект триватиме з червня до кінця року. Упродовж наступного півріччя польські тренери KLANZA проведуть для українських вчителів цикл вебінарів, які охоплюватимуть різні тематичні блоки. Сп...

Наші олімпійці – знову призери!

09 грудня 2017 року на базі Острівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов ІІ (районний)  етап Всеукраїнської  олімпіади з фізики. Призерами турніру юних фізиків  стали  учні навчальних закладів Байковецької ОТГ:  Бачинська Вікторія (7 клас) – ІІІ місце (НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»);  Флисник Тетяна (9 клас) – ІІ місце (НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»);  Крет Віталій (10 клас) – ІІ місце (НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»);