Перейти до основного вмісту

Методичний фестиваль

    Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти 16 лютого на базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.  – ДНЗ» відбувся спільний методичний захід під назвою «Методичний фестиваль»,  з метою пошуку і підтримки творчих педагогів громади,  який покликаний сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та педагогічних інновацій. Свої напрацювання демонстрували  найкращі освітяни. Це учителі з педагогічним досвідом, які цього року будуть атестуватися на присвоєння чи підтвердження вищої кваліфікаційної категорії.
 На заході були присутні керівники закладів освіти, члени атестаційної комісії  відділу освіти та педагоги громади.
  З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу освіти Коршняк В.В., побажала успіху та продуктивної роботи, акцентувала на важливості активної позиції педагога щодо організації навчання, позакласної та виховної роботи в закладі освіти, роботи з обдарованими дітьми, конкурсах педагогічної майстерності учителів.
   Завідувач методичним кабінетом Загнибіда Н.М. наголосила на анонсованих МОН реформах процесу атестації, запровадження з 2018/2019н.р. добровільної сертифікації, а з 2019/2020 – обов’язкової сертифікації освітян, яка здійснюватиметься шляхом незалежного тестування,  самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи. Успішне проходження сертифікації буде зараховуватися як проходження атестації.
Свій досвід роботи представляли:
Гануляк С.Т. - вчитель початкових Байковецької ЗОШ І -ІІ ст.
Мех Н.Б. - вчитель англійської мови Байковецької ЗОШ І -ІІ ст.
Ільків Г.Р. -  вчитель математики Дубовецької філії НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.  – ДНЗ».
Стефанишин Л.М. - вчитель української мови та літератури НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст.  ім. О.Г. Барвінського – ДНЗ»
Скоробогата О.Г. - вчитель математики Стегниківської філії НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ».
Гриньків М.М. – вчитель початкових класів «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ».
  Педагоги розповіли про стан реалізації методичних тем, над якими вони працюють, про види та форми роботи на заняттях та в позаурочний час, способи зацікавлення учнів своїм предметом, висвітлили досвід та результати співпраці з обдарованими дітьми, узагальнили роботу як класні керівники.

   В рамках фестивалю відбулася нарада і нарада керівників закладів освіти, під час якої обговорено організаційні, господарські та кадрові питання.







Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.