Перейти до основного вмісту

Методичний фестиваль

    Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти 16 лютого на базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.  – ДНЗ» відбувся спільний методичний захід під назвою «Методичний фестиваль»,  з метою пошуку і підтримки творчих педагогів громади,  який покликаний сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та педагогічних інновацій. Свої напрацювання демонстрували  найкращі освітяни. Це учителі з педагогічним досвідом, які цього року будуть атестуватися на присвоєння чи підтвердження вищої кваліфікаційної категорії.
 На заході були присутні керівники закладів освіти, члени атестаційної комісії  відділу освіти та педагоги громади.
  З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу освіти Коршняк В.В., побажала успіху та продуктивної роботи, акцентувала на важливості активної позиції педагога щодо організації навчання, позакласної та виховної роботи в закладі освіти, роботи з обдарованими дітьми, конкурсах педагогічної майстерності учителів.
   Завідувач методичним кабінетом Загнибіда Н.М. наголосила на анонсованих МОН реформах процесу атестації, запровадження з 2018/2019н.р. добровільної сертифікації, а з 2019/2020 – обов’язкової сертифікації освітян, яка здійснюватиметься шляхом незалежного тестування,  самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи. Успішне проходження сертифікації буде зараховуватися як проходження атестації.
Свій досвід роботи представляли:
Гануляк С.Т. - вчитель початкових Байковецької ЗОШ І -ІІ ст.
Мех Н.Б. - вчитель англійської мови Байковецької ЗОШ І -ІІ ст.
Ільків Г.Р. -  вчитель математики Дубовецької філії НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.  – ДНЗ».
Стефанишин Л.М. - вчитель української мови та літератури НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст.  ім. О.Г. Барвінського – ДНЗ»
Скоробогата О.Г. - вчитель математики Стегниківської філії НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ».
Гриньків М.М. – вчитель початкових класів «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ».
  Педагоги розповіли про стан реалізації методичних тем, над якими вони працюють, про види та форми роботи на заняттях та в позаурочний час, способи зацікавлення учнів своїм предметом, висвітлили досвід та результати співпраці з обдарованими дітьми, узагальнили роботу як класні керівники.

   В рамках фестивалю відбулася нарада і нарада керівників закладів освіти, під час якої обговорено організаційні, господарські та кадрові питання.Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.