Перейти до основного вмісту

Методичне об'єднання вчителів трудового навчання

19 лютого на базі НВК "Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського - ДНЗ" відбулось методичне об'єднання вчителів трудового навчання Байковецької сільської ради, на якому було розглянуто питання "Новітні технології проведення сучасного уроку трудового навчання" доповідав Бутрин В.С. (вчитель трудового навчання Стегниківської філії НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ") та "Теоретичні відомості щодо вимог до уроку, типів уроків, їх структури. Технології та методики проведення занять" доповідав Гандзюк В.І. (вчитель трудового навчання НВК "Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського - ДНЗ").

Популярні дописи з цього блогу

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.

Гриньків Марія - учасник нового польсько-українського проєкту

У своїй управлінській діяльності відділ освіти керується інноваційними підходами щодо мотивації і стимулювання інформальної освіти педагогів громади, зокрема їх активної участі в освітніх проєктах та конкурсах.  Маємо черговий результат. Гриньків Марія – учитель початкових класів НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» стала учасником нового польсько-українського освітнього проекту «Барви навчання – застосування сучасних методів навчання в українській початковій школі». Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – “Зміни в регіоні”, яку реалізує Фонд “Освіта для демократії”. Із 1001 анкети, поданих до участі у проєкті, Марія Михайлівна за результатами мотиваційного анкетування увійшла до групи 40 учителів, які представлятимуть різні куточки України. Проект триватиме з червня до кінця року. Упродовж наступного півріччя польські тренери KLANZA проведуть для українських вчителів цикл вебінарів, які охоплюватимуть різні тематичні блоки. Сп...

Наші олімпійці – знову призери!

09 грудня 2017 року на базі Острівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов ІІ (районний)  етап Всеукраїнської  олімпіади з фізики. Призерами турніру юних фізиків  стали  учні навчальних закладів Байковецької ОТГ:  Бачинська Вікторія (7 клас) – ІІІ місце (НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»);  Флисник Тетяна (9 клас) – ІІ місце (НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»);  Крет Віталій (10 клас) – ІІ місце (НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»);