Перейти до основного вмісту

Брейн-ринг з елементами тренінгу


20.04.2018р. у НВК «Лозівська ЗОШ l-lll ст. – ДНЗ» відбувся  брейн-ринг з елементами тренінгу з природознавства між учнями 5 класів Байковецької громади на тему: " Середовища існування живих організмів".
 Підготували та провели нестандартний урок вчителі природознавства Заполух Тетяна Михайлівна та Німко Ірина Юріївна. 
  Методичний захід відбувся в рамках проведення організації спільних уроків за методикою  співучительства.


Урок розпочався із поділу учасників на команди за допомогою кольорових стрічок. Утворені команди «Хмаринка», «Сонечко», «Земля», «Краплинка» обрали капітанів та представили себе. Учасники кожної команди записували свої очікування від заняття на квітці і прикріплювали  її на квіткову галявину. Першим етапом брейн-рингу було відгадування загадок про природу, використовуючи інтерактивну вправу Learning apps.
  Другий етап – «Хмаринка слів».  Із поданого набору слів у вигляді хмаринки (сервіс «Хмара слів») кожна команда складала правильне речення, відповідно до теми заняття.
  На третьому етапі команди працювали експериментально, доводили, що у ґрунті є повітря, волога, кисень, що вода – розчинник. Захоплюючим було змагання капітанів. Капітан кожної команди обирав колір капелюха і йому відкривалося запитання, на яке потрібно було дати відповідь протягом 30 с. Виконуючи колаж «Природа навколо нас»,  учні показали свою креативність та творчість.
Учасники команд отримали  метеликів та записали на них, чи справдились їхні очікування.
 Урок закінчився «колом дружби» усіх  учасників заходу.


 
Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.