Перейти до основного вмісту

Вивчаємо мови


 

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.
Загалом людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.
   Учні НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» добре знають вислів : «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Тобто, чим більше мов на сьогодні ти знаєш, тим краще. Адже, кожна мова – це ключ, який відкриває двері до чогось свого, до чогось нового. На базі школи працює мовний клуб, який веде доцент кафедри філософії та суспільних дисциплін Тернопільського державного медичного університету Кадобний Тарас Богданович.

   Близько тридцяти учнів школи відвідують мовний клуб. Із нетерпінням чекають суботнього дня, бо знають, що відкриють для себе щось нове. Кожної суботи з Тарасом Богдановичем приїжджають студенти з різних кра їн світу, які навчаються в Тернопільському медичному університеті. Наші школярі вже мали змогу поспілкуватися зі студентами з Польщі, Пакистану, Нігерії, Гани, Індії. Студенти допомагають у вивченні польської та англійської мов. Таким чином учні мають можливість адаптуватися до різних діалектів, збагатитися не тільки мовними виразами, ідіомами, зворотами, а й знаннями про культуру, традиції інших країн.
   За словами пана Тараса, щоб вивчити будь-яку мову, потрібно знати ментальність цієї країни, традиції, звичаї, культуру. Разом в сукупності це дає хороший результат у вивченні мови. Метод, який він використовує, - так званий прямий або натуральний метод. Метод реформ. На жаль, в багатьох школах сьогодні і надалі практикують граматико-перекладне вивчення мов, яке менш ефективне. Коли є живе спілкування, учні долають так званий мовний бар’єр.
  Наші учні мають унікальну можливість природньо комунікувати, обмінюватися адресами, робити фотографії, селфі, , тобто їхнє спілкування продовжується, що ефективно впливає на вивчення мови. Адже мову потрібно вивчати постійно. Це розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш духовний світ.








Популярні дописи з цього блогу

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.

Грант для студентів і абітурієнтів

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Тернопільської області Тернопільського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.  Наразі відкрито 8 номінацій:  30 000 грн. -   https://gym-training.com/ru/scholarship-ua  (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@gym-training.com ) 17 000 грн. -   https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html  (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship -  scholarship@kyiv.repair ) 21 500 грн. -   https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html  (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@nadomu.kiev.ua ) 20 000 грн. -   https://renix.com.ua/scholarship/  (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@renix.com.ua ) 44 000 грн. -   https://www.lumid...

Крок до Нової української школи

   З метою реалізації плану заходів щодо впровадження Концепції Нової української школи в умовах реформування початкової освіти , створення належних умов для реалізації змісту навчальних програм відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти , успішної реалізації завдань реформування освітньої системи, удосконалення діяльності педагогічних працівників та популяризації кращого досвіду учителів початкових класів.     18, 21 травня 2018 року відбувся конкурс-огляд на кращий лепбук серед учнів та учителів 1-4 класів закладів освіти громади у чотирьох   номінаціях.   На конкурс-огляд було представлено 20 лепбуків різної тематики. Досвід  роботи  вчител ів   з учнями  показав, що лепбуки цікаві для дітей, адже те, що дитина створює своїми руками, є для неї цінним та важливим, а значить, й ефективним у навчанні. Такий виріб має великі навчальні можливості, адже дозволяє систематизувати, узагальнювати, поглиблювати...