Перейти до основного вмісту

Мандруємо Рівненщиною


   29 та 31  травня для учні 1-х та 2-х класів закладів освіти громади було організовано та проведено екскурсію у Рівненську область.
   Рівненський зоопарк —  унікальний куточок природи на околиці міста, один з наймолодших в Україні. Він починав створюватися в 1982 році. Сьогодні його територія сягає 13,5 гектара, де живе 176 видів представників світової фауни.
Дітей вразила різноманітність тварин: страуси, леви, верблюди, дикий бик Як, гриф, папуги Ара, мавпи, кенгуру, пелікани, леопард, рись, бабаки, лами, мандаринки та інші. Маленькі козенятка та ягнятка, а ще сурікати та білочки — все це хотілося потримати в руках. Побували  учні в екзотераріумі, де побачили змій, ящірок, кажанів, крокодилів, рідкісних риб та ін.
Невимовну радість викликали у дітей ігрові майданчики й дитячі атракціони, обладнані на території зоопарку.
    Продовжилась мандрівка знайомством з одним із семи чудес України у категорії замки - Дубенський замок князів Острозьких. Діти пройшлись територією наймогутнішої фортеці, овіяної легендами століть, оглянули військові каземати, підземелля, палац, загадали бажання на легендарній вежі ,,Беатка”, відвідали виставку кривих дзеркал.
Учні провели цікавий, змістовний день.
 Набралися сил, гарно відпочили і з незабутніми враженнями повернулися додому.













Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.