Перейти до основного вмісту

Запрошуємо взяти участь у Міжнародного інтерактивного природничого учнівського конкурсу «КОЛОСОК» у 2018–2019 навчальному році.
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.2011 р.  1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23 січня 2012 року за № 86/20399, та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 14.02.2012  165 конкурс проводиться Львівською міською громадською організацією «Львівський інститут освіти».
Міжнародний природничий інтерактивний учнівський конкурс „КОЛОСОК” у 2018–2019 навчальному році буде проведено у два етапи:
29 листопада 2018 року „КОЛОСОК  осінній – 2018” (I етап)
18 квітня 2019 року „КОЛОСОК весняний – 2019” (II етап).


Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу разом з учителями природничих дисциплін і початкової школи. У ЗНЗ з великою кількістю учасників конкурсу за кожну вікову групу дітей відповідає інший координатор (учитель початкових класів, учитель природознавства, учителі фізики, хімії, біології, географії, астрономії).
Конкурс проводиться щороку у два етапи: осінній (листопад) та весняний (квітень). Обидва етапи конкурсу є незалежними.
Мета першого етапу конкурсу – пропедевтика знань учнів 1–5 класів та поглиблення знань учнів 6–11 класів з біології, хімії та фізики. 
Мета другого етапу конкурсу – пропедевтика знань учнів 1–5 класів та поглиблення знань учнів 6–11 класів з астрономії, географії та екології.
Просимо сприяти проведенню Конкурсу в навчальних закладах.
Заявки на участь у першому етапі Конкурсу слід надсилати до 16 жовтня 2018 року, у другому – до 8 березня 2019 року .
Детальну інформацію про умови проведення Конкурсу та матеріали для підготовки подано на сайті http://kolosok.org.ua/.
Пропонуємо до перегляду відео на YouTube, у якому ми розповідаємо про організацію конкурсу "КОЛОСОК осінній-2018" в Україні: https://www.youtube.com/watch?v=63yJnllMkiY&feature=youtu.be
Заявка
Запитання для підготовки

Популярні дописи з цього блогу

Методичний фестиваль - 2023

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Байковецької сільської ради на 2023 рік, 2 березня, на базі Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського відбувся традиційний щорічний методичний фестиваль. Цей захід має на меті сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та освітянських інновацій. Свої напрацювання перед присутніми – членами атестаційної комісії   ІІ рівня, керівниками шкіл та своїми колегами – представляли учителі, котрі, за результатами цьогорічної атестації, повинні підтвердити або отримати вищу кваліфікаційну категорію чи педагогічні звання. З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу освіти Віра КОРШНЯК. Вона побажала педагогам, щоб у їхній щоденній діяльності завжди було місце для творчості, натхнення і професійного розвитку. Вибір тематики нинішнього методичного фестивалю – «Кращі практики формування системи оцінювання, спрямованої на реалізацію компетентнісного підходу», – обумовлений тим, що в базовий компонент загальної середньої освіти з

Чекаємо вас з перемогами на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

  У січні-лютому   2023 року буде тривати ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад. В них також братимуть участь учні-закладів освіти нашої громади, що стали переможцями ІІ етапу. З німецької мови   - Лясота Софія , учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Прус Н.Б.). З географії – Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Логін Г.В.); Гранда Андрій, учень 8 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.); Лісова Марта, учениця 9 класу   Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.). З трудового навчання – Зятик Михайло, учень 9 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Заяць Тетяна - учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Фортман Діана, учениця 9 класу Ангелівської школи І-ІІІ ст. (вчитель Осух С.І.).    З астрономії - Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Шемеля М.А.); Логін Олег

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І