Перейти до основного вмісту

Запрошуємо взяти участь у Міжнародного інтерактивного природничого учнівського конкурсу «КОЛОСОК» у 2018–2019 навчальному році.
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.2011 р.  1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23 січня 2012 року за № 86/20399, та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 14.02.2012  165 конкурс проводиться Львівською міською громадською організацією «Львівський інститут освіти».
Міжнародний природничий інтерактивний учнівський конкурс „КОЛОСОК” у 2018–2019 навчальному році буде проведено у два етапи:
29 листопада 2018 року „КОЛОСОК  осінній – 2018” (I етап)
18 квітня 2019 року „КОЛОСОК весняний – 2019” (II етап).


Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу разом з учителями природничих дисциплін і початкової школи. У ЗНЗ з великою кількістю учасників конкурсу за кожну вікову групу дітей відповідає інший координатор (учитель початкових класів, учитель природознавства, учителі фізики, хімії, біології, географії, астрономії).
Конкурс проводиться щороку у два етапи: осінній (листопад) та весняний (квітень). Обидва етапи конкурсу є незалежними.
Мета першого етапу конкурсу – пропедевтика знань учнів 1–5 класів та поглиблення знань учнів 6–11 класів з біології, хімії та фізики. 
Мета другого етапу конкурсу – пропедевтика знань учнів 1–5 класів та поглиблення знань учнів 6–11 класів з астрономії, географії та екології.
Просимо сприяти проведенню Конкурсу в навчальних закладах.
Заявки на участь у першому етапі Конкурсу слід надсилати до 16 жовтня 2018 року, у другому – до 8 березня 2019 року .
Детальну інформацію про умови проведення Конкурсу та матеріали для підготовки подано на сайті http://kolosok.org.ua/.
Пропонуємо до перегляду відео на YouTube, у якому ми розповідаємо про організацію конкурсу "КОЛОСОК осінній-2018" в Україні: https://www.youtube.com/watch?v=63yJnllMkiY&feature=youtu.be
Заявка
Запитання для підготовки

Популярні дописи з цього блогу

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.

Грант для студентів і абітурієнтів

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Тернопільської області Тернопільського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.  Наразі відкрито 8 номінацій:  30 000 грн. -   https://gym-training.com/ru/scholarship-ua  (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@gym-training.com ) 17 000 грн. -   https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html  (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship -  scholarship@kyiv.repair ) 21 500 грн. -   https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html  (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@nadomu.kiev.ua ) 20 000 грн. -   https://renix.com.ua/scholarship/  (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@renix.com.ua ) 44 000 грн. -   https://www.lumid...

Крок до Нової української школи

   З метою реалізації плану заходів щодо впровадження Концепції Нової української школи в умовах реформування початкової освіти , створення належних умов для реалізації змісту навчальних програм відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти , успішної реалізації завдань реформування освітньої системи, удосконалення діяльності педагогічних працівників та популяризації кращого досвіду учителів початкових класів.     18, 21 травня 2018 року відбувся конкурс-огляд на кращий лепбук серед учнів та учителів 1-4 класів закладів освіти громади у чотирьох   номінаціях.   На конкурс-огляд було представлено 20 лепбуків різної тематики. Досвід  роботи  вчител ів   з учнями  показав, що лепбуки цікаві для дітей, адже те, що дитина створює своїми руками, є для неї цінним та важливим, а значить, й ефективним у навчанні. Такий виріб має великі навчальні можливості, адже дозволяє систематизувати, узагальнювати, поглиблювати...