Перейти до основного вмісту

Запрошуємо взяти участь у Міжнародного інтерактивного природничого учнівського конкурсу «КОЛОСОК» у 2018–2019 навчальному році.
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.2011 р.  1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23 січня 2012 року за № 86/20399, та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 14.02.2012  165 конкурс проводиться Львівською міською громадською організацією «Львівський інститут освіти».
Міжнародний природничий інтерактивний учнівський конкурс „КОЛОСОК” у 2018–2019 навчальному році буде проведено у два етапи:
29 листопада 2018 року „КОЛОСОК  осінній – 2018” (I етап)
18 квітня 2019 року „КОЛОСОК весняний – 2019” (II етап).


Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу разом з учителями природничих дисциплін і початкової школи. У ЗНЗ з великою кількістю учасників конкурсу за кожну вікову групу дітей відповідає інший координатор (учитель початкових класів, учитель природознавства, учителі фізики, хімії, біології, географії, астрономії).
Конкурс проводиться щороку у два етапи: осінній (листопад) та весняний (квітень). Обидва етапи конкурсу є незалежними.
Мета першого етапу конкурсу – пропедевтика знань учнів 1–5 класів та поглиблення знань учнів 6–11 класів з біології, хімії та фізики. 
Мета другого етапу конкурсу – пропедевтика знань учнів 1–5 класів та поглиблення знань учнів 6–11 класів з астрономії, географії та екології.
Просимо сприяти проведенню Конкурсу в навчальних закладах.
Заявки на участь у першому етапі Конкурсу слід надсилати до 16 жовтня 2018 року, у другому – до 8 березня 2019 року .
Детальну інформацію про умови проведення Конкурсу та матеріали для підготовки подано на сайті http://kolosok.org.ua/.
Пропонуємо до перегляду відео на YouTube, у якому ми розповідаємо про організацію конкурсу "КОЛОСОК осінній-2018" в Україні: https://www.youtube.com/watch?v=63yJnllMkiY&feature=youtu.be
Заявка
Запитання для підготовки

Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.