Перейти до основного вмісту

“Формування освітнього середовища Нової української школи через співпрацю методичних служб”15 листопада 2018 року на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великі Гаї"  відбувся обласний науково-методичний семінар завідувачів методичними кабінетами  “Формування освітнього середовища Нової української школи через співпрацю методичних служб” (з досвіду роботи комунального закладу Тернопільської районної ради “Тернопільський районний методичний кабінет”, методичного кабінету відділу освіти Байковецької сільської ради та методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради).
  Із досвідом роботи організації управління методичною роботою в умовах децентралізації ти впровадження Концепції Нової української школи з учасниками семінару поділилась завідувач методичним кабінетом Загнибіда Н.М.

Учасники семінару активно працювали у локаціях.
   У локації «Роль методичного кабінету у створенні умов для підвищення рівня професійної компетентності педагогів» Н. М. Загнибіда розповіла про специфіку організації методичної роботи з педагогами закладів освіти Байковецької сільської ради.
  Одним із вагомих досягнень стала практика створення методичного кабінету відділу освіти Байковецької сільської ради, що пройшла ґрунтовну експертизу і розміщена на першій спеціалізованій он-лайн платформі «Кращі практики управління освітою», рекомендована для використання у процесі організації методичних кабінетів територіальних громад. Елементи цієї практики розміщено у всеукраїнському періодичному виданні «Директор школи».
Наталія Михайлівна продемонструвала присутнім інтерактивне освітнє середовище, в якому співпрацюють методисти та вчителі, показала наповнення папок для предметників, керівників гуртків, а також форми роботи, які уможливило використання Google-ресурсу. Крім того, завідувач методичного кабінету Байковецької сільської ради окреслила переваги використання віртуального сховища – економія часу, доступність з будь-якого гаджета, що під’єднаний до інтернету, можливість постійно редагувати та вдосконалювати методичну продукцію та документи, вільний доступ до фахових періодичних видань. Такий підхід спростив роботу з підготовки спільних уроків та виховних заходів, які минулого навчального року відбувалися в опорній школі. Підсумки цього педагогічного експерименту висвітлено в офіційному друкованому виданні Міністерства освіти і науки «Освіта України».
   В основу роботи методистів покладено моніторингові дослідження якості освіти. Моніторинг задля забезпечення результату, який відбувається «знизу до верху» - від потреб учня, учителя, до методичного кабінету – щоб надати допомогу в роботі.

Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.