Перейти до основного вмісту


Із вересня 2019 року в Соборненській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів імені Володимира Гарматія починає свою роботу гурток робототехніки. Для повновартісної діяльності цього гуртка відділом освіти закуплено освітній навчальний комплекс з Arduino Робототехніки за програмою Олександра Аронця, що спрямований на розвиток у дітей технічного мислення, вміння створювати і вирішувати актуальні фізичні задачі. Навчальний набір націлений на розвиток таких навичок як: побудова алгоритмів, конструювання, складання схем і механізмів, робота з інформацією, аналіз і передача її на відстань.


Освітній набір повністю розкриває поняття робототехніки, електроніки і Arduino зокрема. У комплекті 75 елементів, зокрема безліч датчиків, модулів і електронних компонентів. Весь набір спакований у компактний пластиковий бокс, який легко використовувати та транспортувати Також для зручності роботи з деталями розробники передбачили сегментовану полицю, де учні можуть розмістити різнотипові деталі, що сприятиме організації робочого місця школяра. В комплекті також електронна книга "Arduino для початківців" та електронний варіант детальної навчальної програми для дітей.


Учасники гуртка можуть зібрати своїми руками 7 конструкторів і 100 різних Arduino-проектів. Відкриваючи такий набір дитина зможе не тільки знайти хобі для себе, але і може визначитись із вибором майбутньої професії. Сподіваємося на нові відкриття в галузі автоматизації праці в Байковецькій громаді, чекаємо народження найкращого робота.

Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.