Перейти до основного вмісту

Якісна сучасна освіта – пріоритетний напрям діяльності громади

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Байковецької ОТГ є підвищення якості освіти, модернізація навчальних закладів. Облаштування сучасного кабінету фізики, введення в дію першої в Україні сільської шкільної автоматизованої обсерваторії забезпечили нашим школярам доступ до якісної сучасної освіти, зокрема STEM-освіти. Учні мають змогу реалізовувати свої мрії і починання, проводити науково-дослідні роботи, покращити знання з фізики та астрономії.12 вересня 2019 року в опорний заклад освіти с. Лозова завітали на спільний урок учні 9 класів нашої громади, щоб доповнити і поглибити свої знання, краще пізнати закони природи, усвідомити взаємодію людини з навколишнім світом.Керівник міжшкільного методичного об’єднання вчителів математики, фізики та астрономії, вчитель-методист Шемеля Михайло Андрійович підготував та провів для школярів ряд цікавих демонстрацій з розділу «Магнітні явища», які здійснені з використанням сучасного обладнання кабінету фізики НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ». Це дозволило закріпити і поглибити знання учнів з теми, розвинути вміння дітей спостерігати, узагальнювати та пояснювати фізичні явища.
Під керівництвом своїх наставників Кузь Л.В., Маркович Т.П., Пруса Б.М. школярі виконали лабораторну роботу «Складання та випробування електромагніту».

Юні дослідники відповідально й зосереджено працювали, експериментували, розвивали природне прагнення до пізнання, швидко і правильно орієнтувалися у нестандартних ситуаціях, описували хід відповідних дослідів, ставили проблемні запитання, робили висновки.Шемеля М.А. ознайомив учнів з роботою потужного телескопа з автонаведенням, сучасним комп’ютерним обладнанням, новими можливостями для дослідження небесних тіл.

Незабаром школярі долучаться до роботи обсерваторії під час занять в астрофізичному гуртку, здобуватимуть глибші знання про космос, робитимуть фотографії далеких галактик. 

Віримо, що серед наших учнів є майбутні науковці та винахідники, які розвиватимуть науково-технічний потенціал України, здійснюватимуть відкриття на міжнародному рівні.

Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.