Перейти до основного вмісту

Формування здоров’язберігаючих компетентностей учнів на уроках основ здоров’я, фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

29 жовтня 2019 року на базі Соборненської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Володимира Гарматія проведено семінар (обмін досвідом) для вчителів основ здоров’я, фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» Байковецької ОТГ на тему «Формування здоров’язберігаючих компетентностей учнів на уроках».


Метою семінару було: впровадження здоров’язберігаючих технологій на уроках та позакласних заходах з фізичної культури, основ здоров’я та предмета «Захист Вітчизни», формування у школярів стійких переконань щодо пріоритету здоров’я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей.

Методист з навчальних дисциплін відділу освіти Носко О.О. розглянув актуальні проблеми освіти, що потребують інноваційних підходів до вирішення питання збереження та зміцнення здоров’я учнів, проаналізував новітні підходи до вирішення проблеми формування особистісних установок школярів на здоровий спосіб життя, усвідомлення ними цінностей здоров’я та вироблення позитивної моделі поведінки. 

Вчитель основ здоров’я Соборненської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Володимира Гарматія Івахів С.В. підготувала для учасників семінару презентацію з досвіду формування учня як духовно, емоційно, соціально і фізично повноцінного члена суспільства, який здатний дотримуватися здорового способу життя і формувати безпечне життєве середовище. 

Вчитель фізичної культури цієї школи Ковальський С.А. розповів про формування ціннісних орієнтацій щодо використання фізичних вправ як одного з головних чинників здорового способу життя.

Керівник методичного об’єднання вчителів основ здоров’я, фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни», вчитель фізичної культури НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Кітчак М.І. поділився досвідом щодо шляхів переходу від етапу поінформованості школярів про стан їх здоров’я до етапу формування у них стійкої мотивації щодо здорового способу життя. 

Учасники семінару Могильський З.П., Касарда Р.С., Кулинич А.Я. намітили шляхи покращення підготовки учнів до ведення здорового способу життя, відзначили важливість знань та практичних навичок, отриманих під час семінару, для проведення уроків, позакласних та позашкільних заходів.

Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено