Перейти до основного вмісту

Атестація педагогічних працівників

Щороку, у квітні для певної частини педагогів наступає момент підведення підсумків власного фахового зростання та досягнень їхніх вихованців, котрі яскраво демонструють результативність роботи вчителя за останні 5 років. Йдеться про чергову атестацію учителів – захід, якого усі освітяни з нетерпінням очікують, адже це справді важливий момент визнання здобутків та напрацювань і, водночас, розуміння необхідності постійного самовдосконалення і розвитку. 
Цьогорічний завершальний етап роботи атестаційних комісій першого та другого рівнів був відтермінований до моменту пом’якшення карантину з приводу пандемії COVID-19. Засідання відбулися відповідно 26 та 28 травня.



Керуючись нормативними документами щодо атестації педагогічних працівників, які підтверджують або отримують кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» і педагогічні звання «Старший вчитель» та «Вчитель-методист», комісія ІІ рівня, до складу якої входять провідні спеціалісти та методисти з навчальних дисциплін відділу освіти розглянула клопотання закладів освіти, заслухала характеристики та прийняла такі рішення : 

присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» 
  • Яцюк Ользі Степанівні – учителю історії Дубовецької філії НВК «Лозівська ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»; 
  • Бутрину Василю Степановичу – учителю трудового навчання та основ здоров’я НВК «Лозівська ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»; 
  • Івахів Світлані Василівні – учителю географії, основ здоров’я та природознавства Соборненської ЗОШ І – ІІ ст. ім. В. Гарматія; 



визнати відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» і педагогічному званню «Учитель методист» 
  • Шемелі Михайлу Андрійовичу – учителю фізики, математики та астрономії НВК «Лозівська ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ». 
визнати відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та присвоєному педагогічному званню «Старший вчитель» 
  • Левчук Катерині Іванівні – учителю історії та правознавства НВК «Шляхтинецька ЗОШ І -ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського – ДНЗ»; 
  • Єжижанській Ларисі Вікторівні – учителю української мови та літератури Соборненської ЗОШ І – ІІ ст. ім. В. Гарматія; 
  • Ожзі Ганні Броніславівні – учителю початкових класів Соборненської ЗОШ І – ІІ ст. ім. В. Гарматія; 


визнати відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» 
  • Пахолік Наталії Миколаївні – вчителю історії, правознавства, християнської етики та образотворчого мистецтва Байковецької ЗОШ І – ІІ ст. 
визнати відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «Старший вчитель» 
  • Кравчук Любові Володимирівні – вчителю початкових класів Байковецької ЗОШ І – ІІ ст. 
визнати відповідність займаній посаді: 
  • Гущиній Наталії Романівні – заступнику директора з дошкільної освіти Байковецької ЗОШ І – ІІ ст.; 
  • Яцюк Ользі Степанівні – завідувачу Дубовецької філії НВК «Лозівська ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»; 
  • Левчук Катерині Іванівні – директору НВК «Шляхтинецька ЗОШ І -ІІ ст. ім. О.Г. Барвінського – ДНЗ»; 
  • Єжижанській Ларисі Вікторівні – директору Соборненської ЗОШ І – ІІ ст. ім. В. Гарматія.


Вітаємо колег і щиро зичимо натхнення та перемог! Пам’ятаймо: вдосконаленню немає меж! 

Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.