Перейти до основного вмісту

Школа – Доросле життя

Як швидко і невблаганно летить час. Незважаючи на всі перешкоди високосного року, випускний 2020 відбувся. Ми пишаємось всіма нашими випускниками, адже вони – майбутнє нашої країни! Вони особливі, вільні в думках і в усьому, що їх стосується, вони не бояться бути наполегливими і не бояться труднощів. Вони прекрасні!

У цьому ми ще раз переконалися, коли відправляли у політ літаком номером 2020 рейсом «Школа – Доросле життя» 12 випускників 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ».

А яка ж важлива подія у нашому житті може відбуватися без Божого благословення? Тому в переддень свята о. Ігор поблагословив випускників разом із найріднішими людьми під час служби Божої в церкві св. Петра і Павла.

Приємні емоції, сміх до сліз та гучні оплески звучали протягом усього свята, яке відбулося у будинку культури с. Лозова. А інакше і бути не могло, адже тут зібрались чудові люди, які підтримували наших випускників у всьому. Це їх батьки, рідні та знайомі. Почесне місце на святі займали гості, які теж хвилювались за наших діток. Це всі відчули, коли з напутнім словом виступив сільський голова Анатолій Романович Кулик. 
Вітаючи із закінченням школи, він побажав випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя. Також, до винуватців свята звернулась Віра Василівна Коршняк – начальник відділу освіти, яка побажала всім випускникам успіхів, наснаги, терпіння, нових досягнень, і всього найкращого у майбутньому. 
 

Раділи разом із випускниками і їх наставники – вчителі. Їх високий професіоналізм, витримка та любов допомогли стати колишнім учням такими розумними, вихованими, веселими та креативними. І це показали результати випускників, які гідно здали ЗНО. А такі учні як Гриньків Тетяна, Крет Юлія та Чорна Катерина підтвердили свої високі досягнення у навчанні та були нагороджені золотими медалями.

Багато гарних, напутніх слів та побажань було сказано на адресу випускників від директора школи Анни Йосифівни Чаповської. ЇЇ побажання доповнила перша вчителька Ольга Володимирівна Гоцко. Не залишив байдужим нікого з присутніх виступ класного керівника Олени Сергіївни Бучок, яка всі ці роки була вірним другом для кожного випускника. 
Слово відповіді взяли одинадцятикласники. В оригінальній формі вони висловили слова подяки вчителям, батькам, прощання із дитинством та мрії про майбутнє. 
Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Вони відчували, як шалено б’ється серце, а то його стукіт і зовсім десь зникав, бо у вирій життя полетять їх пташенята. Батьківські слова звучали як молитва, благословення на щасливе майбутнє. 
Яскравим завершенням свята був ніжний вальс випускників! Кружляючи у прощальному вальсі, учні поринули у спогади, мрії, сподівання, відчуваючи радість, смуток та світлу печаль розлуки. Тож бажаємо нашим випускникам щасливої долі, здійснення всіх мрій!
 Нехай обрана професія принесе достаток і благополуччя і обов’язково буде правильним вибором у житті! Міцного здоров’я і вірних друзів! Дорогі випускники, залишайтесь такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.


Популярні дописи з цього блогу

Методичний фестиваль - 2023

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Байковецької сільської ради на 2023 рік, 2 березня, на базі Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського відбувся традиційний щорічний методичний фестиваль. Цей захід має на меті сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та освітянських інновацій. Свої напрацювання перед присутніми – членами атестаційної комісії   ІІ рівня, керівниками шкіл та своїми колегами – представляли учителі, котрі, за результатами цьогорічної атестації, повинні підтвердити або отримати вищу кваліфікаційну категорію чи педагогічні звання. З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу освіти Віра КОРШНЯК. Вона побажала педагогам, щоб у їхній щоденній діяльності завжди було місце для творчості, натхнення і професійного розвитку. Вибір тематики нинішнього методичного фестивалю – «Кращі практики формування системи оцінювання, спрямованої на реалізацію компетентнісного підходу», – обумовлений тим, що в базовий компонент загальної середньої освіти з

Чекаємо вас з перемогами на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

  У січні-лютому   2023 року буде тривати ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад. В них також братимуть участь учні-закладів освіти нашої громади, що стали переможцями ІІ етапу. З німецької мови   - Лясота Софія , учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Прус Н.Б.). З географії – Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Логін Г.В.); Гранда Андрій, учень 8 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.); Лісова Марта, учениця 9 класу   Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.). З трудового навчання – Зятик Михайло, учень 9 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Заяць Тетяна - учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Фортман Діана, учениця 9 класу Ангелівської школи І-ІІІ ст. (вчитель Осух С.І.).    З астрономії - Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Шемеля М.А.); Логін Олег

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І