Перейти до основного вмісту

Відбулася колегія відділу освіти Байковецької сільської ради

 

29 грудня, відбулася колегія відділу освіти Байковецької сільської ради, на якій були присутні члени колегії, сільський голова Анатолій Кулик, його перший заступник Микола Дума, заступник Віктор Пулька та старости старостинських округів громади, директори закладів загальної середньої освіти та їх заступники, в тому числі новоприєднаного населеного пункту Романове село.

Виходячи із завдань Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова Українська школа», до порядку денного було внесено два питання «Якість освіти – пріоритет розвитку громади» та «Моніторинг забезпечення якості освіти у закладах освіти Байковецької сільської ради», які висвітлила у своїй доповіді начальниця відділу освіти Віра Коршняк.

За творчий підхід до роботи, активну участь і перемоги у конкурсах, «Учитель року», «Українська Хартія вільної людини – простір для дієвої життєтворчості молоді», «Формування ідеалу українця нової генерації на прикладі життєпису учасників ініціативної групи Першого грудня», міжшкільного конкурсу дитячої творчості «Малюнок, міні-твір, відеоролик на духовно-моральну тематику», а також конкурсу-виставки «Замість ялинки – зимовий букет», «Кращий заклад загальної середньої освіти» грамотами відділу освіти Байковецької сільської ради були відзначені як окремі активні педагоги та їхні учні, так і заклади освіти в цілому.

До присутніх звернувся сільський голова Анатолій Кулик, а також його заступники. Заслухавши та обговоривши інформацію начальниці відділу освіти Віри Коршняк колегія ухвалила рішення і в подальшому забезпечувати розвиток освітньої системи громади в умовах децентралізації; інформувати населення територіальної громади через засоби масової інформації, про успіхи та проблеми в діяльності закладів освіти; забезпечувати соціальний захист учасників освітнього процесу; вдосконалювати освітнє середовище закладів освіти, необхідне для впровадження компетентнісного навчання; створювати спеціальні умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах та групах; з урахуванням демографічної ситуації, соціально-економічного розвитку та запиту громадян на отримання якісної освіти проводити роботу щодо оптимізації мережі закладів освіти.

Усі присутні в залі з великою приємністю зустріли учасників освітнього процесу Байковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, котрі прийшли привітати педагогів та керівництво громади з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим побажати усім здоров’я і щастя, добра і миру - таких потрібних для успішного поступу вперед гараздів.

Популярні дописи з цього блогу

Методичний фестиваль - 2023

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Байковецької сільської ради на 2023 рік, 2 березня, на базі Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського відбувся традиційний щорічний методичний фестиваль. Цей захід має на меті сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та освітянських інновацій. Свої напрацювання перед присутніми – членами атестаційної комісії   ІІ рівня, керівниками шкіл та своїми колегами – представляли учителі, котрі, за результатами цьогорічної атестації, повинні підтвердити або отримати вищу кваліфікаційну категорію чи педагогічні звання. З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу освіти Віра КОРШНЯК. Вона побажала педагогам, щоб у їхній щоденній діяльності завжди було місце для творчості, натхнення і професійного розвитку. Вибір тематики нинішнього методичного фестивалю – «Кращі практики формування системи оцінювання, спрямованої на реалізацію компетентнісного підходу», – обумовлений тим, що в базовий компонент загальної середньої освіти з

Чекаємо вас з перемогами на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

  У січні-лютому   2023 року буде тривати ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад. В них також братимуть участь учні-закладів освіти нашої громади, що стали переможцями ІІ етапу. З німецької мови   - Лясота Софія , учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Прус Н.Б.). З географії – Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Логін Г.В.); Гранда Андрій, учень 8 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.); Лісова Марта, учениця 9 класу   Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.). З трудового навчання – Зятик Михайло, учень 9 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Заяць Тетяна - учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Фортман Діана, учениця 9 класу Ангелівської школи І-ІІІ ст. (вчитель Осух С.І.).    З астрономії - Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Шемеля М.А.); Логін Олег

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І