Перейти до основного вмісту

Відбулася колегія відділу освіти Байковецької сільської ради

 

29 грудня, відбулася колегія відділу освіти Байковецької сільської ради, на якій були присутні члени колегії, сільський голова Анатолій Кулик, його перший заступник Микола Дума, заступник Віктор Пулька та старости старостинських округів громади, директори закладів загальної середньої освіти та їх заступники, в тому числі новоприєднаного населеного пункту Романове село.

Виходячи із завдань Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова Українська школа», до порядку денного було внесено два питання «Якість освіти – пріоритет розвитку громади» та «Моніторинг забезпечення якості освіти у закладах освіти Байковецької сільської ради», які висвітлила у своїй доповіді начальниця відділу освіти Віра Коршняк.

За творчий підхід до роботи, активну участь і перемоги у конкурсах, «Учитель року», «Українська Хартія вільної людини – простір для дієвої життєтворчості молоді», «Формування ідеалу українця нової генерації на прикладі життєпису учасників ініціативної групи Першого грудня», міжшкільного конкурсу дитячої творчості «Малюнок, міні-твір, відеоролик на духовно-моральну тематику», а також конкурсу-виставки «Замість ялинки – зимовий букет», «Кращий заклад загальної середньої освіти» грамотами відділу освіти Байковецької сільської ради були відзначені як окремі активні педагоги та їхні учні, так і заклади освіти в цілому.

До присутніх звернувся сільський голова Анатолій Кулик, а також його заступники. Заслухавши та обговоривши інформацію начальниці відділу освіти Віри Коршняк колегія ухвалила рішення і в подальшому забезпечувати розвиток освітньої системи громади в умовах децентралізації; інформувати населення територіальної громади через засоби масової інформації, про успіхи та проблеми в діяльності закладів освіти; забезпечувати соціальний захист учасників освітнього процесу; вдосконалювати освітнє середовище закладів освіти, необхідне для впровадження компетентнісного навчання; створювати спеціальні умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах та групах; з урахуванням демографічної ситуації, соціально-економічного розвитку та запиту громадян на отримання якісної освіти проводити роботу щодо оптимізації мережі закладів освіти.

Усі присутні в залі з великою приємністю зустріли учасників освітнього процесу Байковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, котрі прийшли привітати педагогів та керівництво громади з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим побажати усім здоров’я і щастя, добра і миру - таких потрібних для успішного поступу вперед гараздів.

































































Популярні дописи з цього блогу

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.

Гриньків Марія - учасник нового польсько-українського проєкту

У своїй управлінській діяльності відділ освіти керується інноваційними підходами щодо мотивації і стимулювання інформальної освіти педагогів громади, зокрема їх активної участі в освітніх проєктах та конкурсах.  Маємо черговий результат. Гриньків Марія – учитель початкових класів НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» стала учасником нового польсько-українського освітнього проекту «Барви навчання – застосування сучасних методів навчання в українській початковій школі». Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – “Зміни в регіоні”, яку реалізує Фонд “Освіта для демократії”. Із 1001 анкети, поданих до участі у проєкті, Марія Михайлівна за результатами мотиваційного анкетування увійшла до групи 40 учителів, які представлятимуть різні куточки України. Проект триватиме з червня до кінця року. Упродовж наступного півріччя польські тренери KLANZA проведуть для українських вчителів цикл вебінарів, які охоплюватимуть різні тематичні блоки. Сп...

Наші олімпійці – знову призери!

09 грудня 2017 року на базі Острівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов ІІ (районний)  етап Всеукраїнської  олімпіади з фізики. Призерами турніру юних фізиків  стали  учні навчальних закладів Байковецької ОТГ:  Бачинська Вікторія (7 клас) – ІІІ місце (НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»);  Флисник Тетяна (9 клас) – ІІ місце (НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»);  Крет Віталій (10 клас) – ІІ місце (НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»);