Перейти до основного вмісту

Зимові методичні студії



Традиційно, перед початком другого семестру педагоги збираються на свої зимові методичні студії. 

У січні цього, 2021 року, відбулися наради директорів та їхніх заступників, учителів освітніх галузей «Мови та літератури», «Природознавство», «Технології», «Математика», «Початкові класи», «Дошкільні навчальні заклади». Зустрічі, відповідно до вимог законодавства щодо запобігання короновірусній хворобі, відбувалися онлайн на інтерактивній платформі ZOOM. Долучилися до заходів педагоги всіх закладів загальної середньої освіти нашої громади, в тому числі, ново приєднаного НВК «Романовоселівська ЗОШ – ДНЗ». Завідувачка сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти п. Наталія Загнибіда, ознайомила учасників конференцій з важливою інформацією, яка стосується атестації та підвищення кваліфікації педагогів, визначення траєкторії їхнього особистого розвитку, а головні спеціалісти п. Тетяна Лазар та п. Володимир Шафран – із результатами, проведеного в закладах освіти Байковецької територіальної громади моніторингу другої іноземної (німецької) мови та трудового навчання. Мали можливість учителі також поспілкуватися зі своїми колегами, чий досвід інтерактивної діяльності заслуговує на увагу, і з учасницями конкурсу «Учитель року», п. Надією Стасюк, п. Оленою Бучок,. п Мартою Юрчак. Вони поділилися своїми напрацюваннями та враженнями, адже цьогорічний конкурс особливий – він проходить в режимі онлайн. 

Щиро надіємось, що спілкування було ефективним і корисним, а педагоги з розумінням поставилися до окреслених найближчих тактичних та стратегічних задач.











Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.