Перейти до основного вмісту

"Учитель року-2021". Враження, думки, почуття...


Минулих вихідних, 13-14 лютого, завершився ІІ (обласний) тур щорічного конкурсу «Учитель року - 2021». Можна довго розповідати, як непросто пройти усі конкурсні випробування, особливо цьогорічні, адже дистанційний режим, якого дотримувалися організатори, вимагав від учасників неабиякої концентрації зусиль, від адміністрації закладу освіти - чіткої організації, а від колег - дружньої підтримки і допомоги. Усе це, очевидно, нашими освітянами було зроблено якнайкраще. Результат не забарився. Обидві наші молоді і талановиті педагогині - Бучок Олена Сергіївна та Стасюк Надія Василівна, учителі математики та української мови і літератури   НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" – стали лауреатками.

Вони уже видихнули, бо усі хвилювання - позаду, тому ми і поросили  здійснити певну рефлексію та поділитися нею з усіма, кому цікаво просування в нашій галузі.

Олена Бучок:  «Конкурс «Учитель року - 2021» вніс багато змін у моє життя: отримала величезний досвід та багато емоцій, вражень, розкрила свій потенціал та інноваційні професійні здібності. Мій найголовніший здобуток – це отриманий стимул ще більше вдосконалюватися як учитель, оскільки навчання – це безперервний і надзвичайно цікавий процес тривалістю в життя. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію – «сіяти розумне, добре, вічне». Конкурсні випробовування позаду, але «…кожен фініш – це, по суті, старт», тому я продовжуватиму розвиватися, аби змінити світ, адже освіта – найпотужніша зброя. 

Надія Стасюк «Учитель року»– справді масштабний конкурс, який охоплює всі куточки України. Ще кілька років тому думала, що участь у такому заході – це щось недосяжне. А вже сьогодні я лауреат обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021". Ця сходинка була не такою легкою, як може здатися на перший погляд.

"Учитель року-2021" вирізняється тим, що частина конкурсу відбувалась очно, а інша – дистанційно. За час карантину ми звикли до такого формату роботи, але деяких труднощів, що виникли в процесі, не вдалося передбачити. Та це все не має значення порівняно з тими емоціями та відчуттями, які я отримала. В пам'яті на довгий час закарбувався момент першого оголошення результатів. У ті хвилини мене переповнювало відчуття ейфорії і потрохи почало підступати хвилювання, якого до того і не помічала. І так було ще декілька разів. Після отриманого досвіду можу сказати одне: перемога під силу всім! Головне, потрібно вірити у свої сили і розуміти, що кожне випробування на шляху загартовує наш дух. І тому не варто зупинятися на досягнутому. Незважаючи на труднощі і невдачі, треба йти вперед, адже «дорогу здолає той, хто йде».

Відділ освіти, усі освітяни громади щиро радіють успіхам молодих колег. На своєму прикладі вони продемонстрували, що змагання будь-якого рівня мотивують і надають бажання рухатися вперед, підіймають загалом престиж учительської праці та викликають істину повагу нинішніх здобувачів освіти та їхніх батьків. 

Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.