Перейти до основного вмісту

"Учитель року-2021". Враження, думки, почуття...


Минулих вихідних, 13-14 лютого, завершився ІІ (обласний) тур щорічного конкурсу «Учитель року - 2021». Можна довго розповідати, як непросто пройти усі конкурсні випробування, особливо цьогорічні, адже дистанційний режим, якого дотримувалися організатори, вимагав від учасників неабиякої концентрації зусиль, від адміністрації закладу освіти - чіткої організації, а від колег - дружньої підтримки і допомоги. Усе це, очевидно, нашими освітянами було зроблено якнайкраще. Результат не забарився. Обидві наші молоді і талановиті педагогині - Бучок Олена Сергіївна та Стасюк Надія Василівна, учителі математики та української мови і літератури   НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" – стали лауреатками.

Вони уже видихнули, бо усі хвилювання - позаду, тому ми і поросили  здійснити певну рефлексію та поділитися нею з усіма, кому цікаво просування в нашій галузі.

Олена Бучок:  «Конкурс «Учитель року - 2021» вніс багато змін у моє життя: отримала величезний досвід та багато емоцій, вражень, розкрила свій потенціал та інноваційні професійні здібності. Мій найголовніший здобуток – це отриманий стимул ще більше вдосконалюватися як учитель, оскільки навчання – це безперервний і надзвичайно цікавий процес тривалістю в життя. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію – «сіяти розумне, добре, вічне». Конкурсні випробовування позаду, але «…кожен фініш – це, по суті, старт», тому я продовжуватиму розвиватися, аби змінити світ, адже освіта – найпотужніша зброя. 

Надія Стасюк «Учитель року»– справді масштабний конкурс, який охоплює всі куточки України. Ще кілька років тому думала, що участь у такому заході – це щось недосяжне. А вже сьогодні я лауреат обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021". Ця сходинка була не такою легкою, як може здатися на перший погляд.

"Учитель року-2021" вирізняється тим, що частина конкурсу відбувалась очно, а інша – дистанційно. За час карантину ми звикли до такого формату роботи, але деяких труднощів, що виникли в процесі, не вдалося передбачити. Та це все не має значення порівняно з тими емоціями та відчуттями, які я отримала. В пам'яті на довгий час закарбувався момент першого оголошення результатів. У ті хвилини мене переповнювало відчуття ейфорії і потрохи почало підступати хвилювання, якого до того і не помічала. І так було ще декілька разів. Після отриманого досвіду можу сказати одне: перемога під силу всім! Головне, потрібно вірити у свої сили і розуміти, що кожне випробування на шляху загартовує наш дух. І тому не варто зупинятися на досягнутому. Незважаючи на труднощі і невдачі, треба йти вперед, адже «дорогу здолає той, хто йде».

Відділ освіти, усі освітяни громади щиро радіють успіхам молодих колег. На своєму прикладі вони продемонстрували, що змагання будь-якого рівня мотивують і надають бажання рухатися вперед, підіймають загалом престиж учительської праці та викликають істину повагу нинішніх здобувачів освіти та їхніх батьків. 

Популярні дописи з цього блогу

Методичний фестиваль - 2023

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Байковецької сільської ради на 2023 рік, 2 березня, на базі Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського відбувся традиційний щорічний методичний фестиваль. Цей захід має на меті сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та освітянських інновацій. Свої напрацювання перед присутніми – членами атестаційної комісії   ІІ рівня, керівниками шкіл та своїми колегами – представляли учителі, котрі, за результатами цьогорічної атестації, повинні підтвердити або отримати вищу кваліфікаційну категорію чи педагогічні звання. З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу освіти Віра КОРШНЯК. Вона побажала педагогам, щоб у їхній щоденній діяльності завжди було місце для творчості, натхнення і професійного розвитку. Вибір тематики нинішнього методичного фестивалю – «Кращі практики формування системи оцінювання, спрямованої на реалізацію компетентнісного підходу», – обумовлений тим, що в базовий компонент загальної середньої освіти з

Чекаємо вас з перемогами на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

  У січні-лютому   2023 року буде тривати ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад. В них також братимуть участь учні-закладів освіти нашої громади, що стали переможцями ІІ етапу. З німецької мови   - Лясота Софія , учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Прус Н.Б.). З географії – Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Логін Г.В.); Гранда Андрій, учень 8 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.); Лісова Марта, учениця 9 класу   Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.). З трудового навчання – Зятик Михайло, учень 9 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Заяць Тетяна - учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Фортман Діана, учениця 9 класу Ангелівської школи І-ІІІ ст. (вчитель Осух С.І.).    З астрономії - Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Шемеля М.А.); Логін Олег

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І