Перейти до основного вмісту

До 35-х роковин трагічної віхи новітньої української історії - Чорнобильської катастрофи.

 Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г.Барвінського-ДНЗ

Нині, 26 квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу.

Це день, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. Це день, який змінив долі сотень тисяч людей. Це день, назавжди вписаний чорними літерами в сучасну історію і не лише України, а й цілого світу, оскільки є найбільшою аварією за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками.

«Чорнобиль» - слово, яке у кожного українця викликає сильні емоції. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить, маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

«Чорнобиль очима дітей» - таку назву має обласний конкурс дитячого малюнка, приуроченого 35 річниці Чорнобильської катастрофи, в якому активно взяли участь учні загальноосвітніх шкіл нашої громади.

Для покоління нинішніх здобувачів освіти ця подія – трагічна віха новітньої української історії. Але дуже хочеться, щоб вона - ця історія - жила в пам’яті наших дітей, аби вони знали, що треба берегти свою землю, берегти світ, створений Всевишнім для щастя людей. 

Соборненська ЗОШ І-ІІ ст. ім. В.Гарматія

Комунальний заклад Байковецька ЗОШ

Ангелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ангелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Соборненська ЗОШ І-ІІ ст. ім. В.Гарматія

Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г.Барвінського-ДНЗ

ЗОШ Іст.- дитячий садок с. Чернелів-Руський

ЗОШ Іст.- дитячий садок с. Чернелів-Руський

Романовоселівський НВК

Романовоселівський НВК

Дубовецька філія

 Романовоселівський НВК

Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено