Перейти до основного вмісту

Атестація педагогічних кадрів


Атестація педагогічних кадрів - це надзвичайно важливий етап у діяльності освітньої галузі громади, оскільки це своєрідний підсумок функціонування і злагодженої співпраці усіх її ланок: педагогів, керівництва закладів освіти, а також відділу освіти як органу управління освітою.



У світлі однієї із глобальних цілей сталого розвитку, затвердженого у 2015 році на саміті ООН, забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя та, відповідно до частини другої статті 54 Закону України «Про освіту», педагогічні працівники зобов’язані постійно підвищувати свій фаховий та загальнокультурний рівні, свою професійну майстерність. Для цього адміністрація шкіл веде роз’яснювальну роботу щодо нової процедури підвищення кваліфікації учителів, допомагає у визначенні компетентностей, удосконалення яких вони потребують найбільше. Відділ освіти, як орган управління галуззю, здійснює супровід питання атестації педагогічних працівників, надає відповідну інформацію щодо діяльності суб’єктів надання послуг з підвищення кваліфікації.

Першого квітня цього року у відділі освіти Байковецької сільської ради відбулося засідання атестаційної комісії другого рівня, яке знаменує собою завершення процесу атестації, адже на його порядку денному стоїть питання щодо розгляду клопотання атестаційних комісій закладів освіти про підтвердження чи присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань «Старший вчитель» або «Вчитель-методист».

Члени атестаційної комісії другого рівня, вислухавши подання керівництва закладів освіти, атестаційні характеристики педагогічних працівників, отримавши відповіді на поставлені запитання, одноголосно проголосували за таке рішення:

- визнати відповідність займаним посадам сімох керівників закладів освіти;

- визнати відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєним званням «Старший вчитель» і «Вчитель-методист» чотирнадцятьох педагогічних працівників.

А також прийнято рішення трьом освітянам присвоїти педагогічні звання. Двоє із них отримують звання «Старший вчитель» і один - «Вчитель-методист».

Вітаємо шановних педагогів та керівництво шкіл із успішним проходженням атестації, бажаємо подальшого розвитку і процвітання.






Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.