Перейти до основного вмісту

Атестація педагогічних кадрів


Атестація педагогічних кадрів - це надзвичайно важливий етап у діяльності освітньої галузі громади, оскільки це своєрідний підсумок функціонування і злагодженої співпраці усіх її ланок: педагогів, керівництва закладів освіти, а також відділу освіти як органу управління освітою.



У світлі однієї із глобальних цілей сталого розвитку, затвердженого у 2015 році на саміті ООН, забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя та, відповідно до частини другої статті 54 Закону України «Про освіту», педагогічні працівники зобов’язані постійно підвищувати свій фаховий та загальнокультурний рівні, свою професійну майстерність. Для цього адміністрація шкіл веде роз’яснювальну роботу щодо нової процедури підвищення кваліфікації учителів, допомагає у визначенні компетентностей, удосконалення яких вони потребують найбільше. Відділ освіти, як орган управління галуззю, здійснює супровід питання атестації педагогічних працівників, надає відповідну інформацію щодо діяльності суб’єктів надання послуг з підвищення кваліфікації.

Першого квітня цього року у відділі освіти Байковецької сільської ради відбулося засідання атестаційної комісії другого рівня, яке знаменує собою завершення процесу атестації, адже на його порядку денному стоїть питання щодо розгляду клопотання атестаційних комісій закладів освіти про підтвердження чи присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань «Старший вчитель» або «Вчитель-методист».

Члени атестаційної комісії другого рівня, вислухавши подання керівництва закладів освіти, атестаційні характеристики педагогічних працівників, отримавши відповіді на поставлені запитання, одноголосно проголосували за таке рішення:

- визнати відповідність займаним посадам сімох керівників закладів освіти;

- визнати відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєним званням «Старший вчитель» і «Вчитель-методист» чотирнадцятьох педагогічних працівників.

А також прийнято рішення трьом освітянам присвоїти педагогічні звання. Двоє із них отримують звання «Старший вчитель» і один - «Вчитель-методист».

Вітаємо шановних педагогів та керівництво шкіл із успішним проходженням атестації, бажаємо подальшого розвитку і процвітання.






Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.