Перейти до основного вмісту

Відбулися засідання щодо організації інклюзивного навчання відповідно до нового порядку в ЗЗСО Байковецької ТГ

 

Близько п’яти років в українській освіті запроваджене інклюзивне навчання. Протягом цього часу усі долучені до нього спостерігають наскільки цей процес складний, багатогранний, як вимагає вдосконалення і постійної уваги.

20.01.2022 року відбулися засідання команд психолого-педагогічного супроводу у 4-х закладах загальної середньої освіти Байковецької сільської ради щодо визначення рівня труднощів у дітей з ООП, які перебувають на інклюзивному навчанні. Зустрічі відбувалися за участі Тетяни Бабійчук, директорки ІРЦ м. Тернополя. На даний час визначено позитивні зміни в навчанні та наступні кроки щодо діяльності педагогів та відповідних фахівців, що надають корекційно - розвиткові заняття для 7 здобувачів освіти Байковецької ТГ.  Інклюзивна освіта з 01 січня цього року потребує значних змін, про які Тетяна Михайлівна розповіла та надала відповідні роз'яснення. Головним спеціалістом сектору аналітичного забезпечення закладів освіти та професійного розвитку педагогічних працівників Байковецької сільської ради, Іриною Семирко організовані відповідні засідання та надано консультативну допомогу щодо організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти відповідно до нового порядку.



Популярні дописи з цього блогу

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.