Перейти до основного вмісту

Атестація педагогічних кадрів - це своєрідний підсумок функціонування і злагодженої співпраці усіх ланок освітянської галузі: відділу освіти, керівників закладів та педагогів.

 Щорічна атестація педагогічних працівників проходить у кілька етапів.

Перш за все, у міжатестаційний період адміністрація закладу освіти здійснює моніторинг і координацію процесу підвищення вчителем кваліфікації та спостереження за веденням навчальних занять. В подальшому, у лютому, з ініціативи відділу освіти проводиться традиційний методичний фестиваль. Це та подія, яку всі зацікавлені особи чекають із нетерпінням, оскільки мають прекрасну нагоду поділитися досвідом та новими ідеями. Родзинкою нинішнього методичного фестивалю був продемонстрований педагогами майстер-клас «А я роблю так…», щодо використання цифрових ресурсів в освітньому процесі.

Новинкою цьогорічної атестації було написання педагогами мотиваційних листів.

 І от завершальний етап  - засідання атестаційної комісії другого рівня. Відбулося воно у відділі освіти Байковецької сільської ради 1 квітня 2022 року. Розглядалися клопотання атестаційних комісій першого рівня (закладів освіти) про підтвердження чи присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» та  педагогічних звань. На порядку денному також стояло питання присвоєння або підтвердження кваліфікаційних категорій  «Спеціаліст І категорії» та «Спеціаліст ІІ категорії», оскільки, відповідно до п.2.10. Типового положення про атестацію педагогічних працівників, якщо кількість педагогічних працівників закладу освіти становить менше як 15 осіб, то атестація педагогів проходить на засіданні атестаційної комісії, створеної при органі управління освітою.

Розглянувши подання керівництва закладів освіти, заслухавши атестаційні характеристики учителів та вихователів ЗДО, отримавши відповіді на поставлені запитання, члени атестаційної комісії другого рівня проголосували за таке рішення:

-         визнати відповідність займаним посадам двох керівників закладів освіти;

-        визнати відповідність чотирнадцятьох педагогів раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та відповідним педагогічним званням;

-        визнати відповідність шістьох педагогів раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям  «Спеціаліст І категорії» та «Спеціаліст ІІ категорії». 

 
Вітаємо шановних педагогів і керівництво шкіл із успішним проходженням атестації, бажаємо подальшого професійного розвитку.

Популярні дописи з цього блогу

Відбулась колегія відділу освіти

  Основним векторам діяльності освітянської галузі нашої громади було присвячене розширене засідання колегії відділу освіти Байковецької сільської ради, яке відбулося 27 серпня 2021 року в будинку культури с. Байківці. У ньому взяли участь члени колегії, сільський голова Кулик А.Р., заступник сільського голови Пулька В.В., старости сіл Байковецької громади, головний спеціаліст Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Задорожна О.М., керівники закладів освіти, педагогічні працівники.

Реалізували ще один проєкт у двох закладах освіти Байковецької ТГ!

    Вчителі фізичної культури Марта Хома Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Тетяна Кітчак    Шляхтинецької   гімназії ім. О. Г. Барвінського отримали «Посилки Успіху 2021» для своїх закладів освіти від фонду «Klitschko Fondation», а саме сучасний спортивний інвентар, якісні фірмові м’ячі, дизайнерський спортивний одяг для вчителя. Втілювали   даний проєкт на діджитал-платформі Impactum. Проєкт проводиться за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine . Вчителі зі своїми учнями пройшли шлях навчань щодо протидії булінгу та гендерної рівності. Були цікаві доповіді спікерів, багато важливої інформації. Гарна організація, професіональний супровід за всіма напрямками і питаннями! Особливо цікавим був модуль «Психологія поколінь. Як будувати ефективні зв`язки»,   де учасники разом шукали ключ до вдалої комунікації з різними поколіннями — у розумінні цінностей одне одного, інтересів та моделей поведінки, що властиві людям різного віку. Отримані знання використовували на уроках фізичної культури та

Відбулося чергове засідання професійної спільноти педагогів художньо - естетичного циклу Байковецької ТГ

  У мистецтві людина знаходить і нові знання, і відповіді на життєво важливі питання, і заспокоєння від повсякденної суєти, і насолоду. В учнів любов до мистецтва прищеплюють педагоги на уроках музичного, образотворчого мистецтва. 21 січня 2022 року на базі Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання професійної спільноти педагогів художньо - естетичного циклу Байковецької ТГ. Вчителем музичного мистецтва, Дідух О.І. був проведений майстер-клас  "Використання хроматичної сопілки на уроках музичного мистецтва". Оксана Іванівна розповіла про те, що заняття музикою розвивають когнітивні здібності дитини та її соціальні навички. Гра на  хроматичній сопілці дозволяє розвинути слух у тих дітей, у яких він низький та вдосконалити його у інших. Також цей інструмент можна використовувати з великою кількістю учнів одночасно. Відомо, що заняття музикою розвивають: сприйняття мови, мовні навички та грамотність; навички усного рахунку; інтелект; увагу і концентрацію; фізичне здоро