Перейти до основного вмісту

НАЙГОЛОВНІШИЙ УРОК

Десь на Чернігівщині, в приміщенні початкової школи один із прикордонників, які стримували пересування ворога і під час передислокації тимчасово там розташовувалися, крейдою на дошці  написав: «Головний урок – люби Україну».

Наші воїни, саме життя, підносить усім нам ЦЕЙ НАЙГОЛОВНІШИЙ УРОК - чистої, непідробної, справжньої любові до своєї Батьківщини. Схоже, що учні нашої громади активно його засвоюють. Вони не залишаються осторонь подій, які відбуваються нині в країні. Вони теж бажають наблизити ПЕРЕМОГУ. Хтось допомагає батькам волонтерити, хтось плете маскувальні сітки, хтось малює листівки для військових чи записує короткі відеоролики в надії бути почутим…

Попри усі труднощі, після двох тижнів від початку російсько-української війни з 14 березня в Україні відновлено освітній процес. Дистанційне навчання розпочалося також і для здобувачів освіти нашої громади. До нього долучилися ще  39 діток з числа вимушених переселенців із зони активних бойових дій. Педагоги та вихователі повністю усвідомлюють, що основна мета налагодження процесу навчання дітей під час війни – це не лише засвоєння нових знань, але й психологічна підтримка, спілкування з ними. Зараз, як ніколи раніше, вони повинні стати ще більшими помічниками і друзями учнів, застосувати усі свої кращі людські та професійні навички, щоб нинішнє покоління ДІТЕЙ ВІЙНИ, пройшовши через такі неймовірно важкі випробування, змогло в майбутньому збудувати прекрасну і сильну країну.

Загалом, усі ми – українські чоловіки, жінки, діти – робимо, що можемо, аби ще переконливіше утвердитися на своїй землі, вибороти своє споконвічне право на СВОБОДУ, здійснити мрію про ВОЛЮ.

Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.

І наше діло праведне й святе.

Бо хто за що, а ми за незалежність.

Отож нам так і важко через те.

Ліна КОСТЕНКО.


nbsp;

Популярні дописи з цього блогу

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.

Гриньків Марія - учасник нового польсько-українського проєкту

У своїй управлінській діяльності відділ освіти керується інноваційними підходами щодо мотивації і стимулювання інформальної освіти педагогів громади, зокрема їх активної участі в освітніх проєктах та конкурсах.  Маємо черговий результат. Гриньків Марія – учитель початкових класів НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» стала учасником нового польсько-українського освітнього проекту «Барви навчання – застосування сучасних методів навчання в українській початковій школі». Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – “Зміни в регіоні”, яку реалізує Фонд “Освіта для демократії”. Із 1001 анкети, поданих до участі у проєкті, Марія Михайлівна за результатами мотиваційного анкетування увійшла до групи 40 учителів, які представлятимуть різні куточки України. Проект триватиме з червня до кінця року. Упродовж наступного півріччя польські тренери KLANZA проведуть для українських вчителів цикл вебінарів, які охоплюватимуть різні тематичні блоки. Сп...

Наші олімпійці – знову призери!

09 грудня 2017 року на базі Острівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов ІІ (районний)  етап Всеукраїнської  олімпіади з фізики. Призерами турніру юних фізиків  стали  учні навчальних закладів Байковецької ОТГ:  Бачинська Вікторія (7 клас) – ІІІ місце (НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»);  Флисник Тетяна (9 клас) – ІІ місце (НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»);  Крет Віталій (10 клас) – ІІ місце (НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»);