Перейти до основного вмісту

Конкурс агітбригат "Земля - наш спільний дім"

Традиційно щороку в березні – квітні відбувається конкурс «Земля – наш спільний дім». Незважаючи на вкрай важкий час, який переживає нині вся країна, освітня галузь виконує свої основні завдання – навчання і виховання дітей. Однією із найважливіших життєвих компетентностей, які потрібно сформувати у здобувачів освіти  за час отримання загальної середньої освіти, названа єкологічна. Вона націлена на «усвідомлення майбутніми поколіннями основ екологічного природокористування, дотримання правил природоохоронної поведінки, ощадного використання природних ресурсів, розуміння важливості збереження природи для сталого розвитку суспільства». Всеукраїнський конкурс «Земля - наш спільний дім» - захід, покликаний покращити якість еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності закладів освіти.

    Нинішній конкурс «Клімат змінюється. Твої дії» проходив в заочному форматі у два етапи (у громадах та обласний). На розгляд журі І етапу представлено роботу пяти команд закладів освіти нашої громади.

А саме:

«Еколог» НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»,

«Еколюбов» Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського,

«Нова Ера» Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

«3D» Байковецької гімназії,

«ЕКОПЛЮС» Соборненської гімназії ім. Володимира Гарматія.

  У своїх виступах агітбригади намагалися висвітлити різні аспекти природоохоронної  діяльності, зосередити увагу глядачів на актуальності та соціальній значущості порушеної у конкурсному завданні екологічної проблеми. Усі матеріали,  надіслані на Конкурс командою «Еколюбов» Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського, визнані найкращими. Вони і представлятимуть нашу громаду на наступному етапі змагань. Зичимо подальших успіхів нашим переможцям!


                                       

 

Популярні дописи з цього блогу

Відбулась колегія відділу освіти

  Основним векторам діяльності освітянської галузі нашої громади було присвячене розширене засідання колегії відділу освіти Байковецької сільської ради, яке відбулося 27 серпня 2021 року в будинку культури с. Байківці. У ньому взяли участь члени колегії, сільський голова Кулик А.Р., заступник сільського голови Пулька В.В., старости сіл Байковецької громади, головний спеціаліст Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Задорожна О.М., керівники закладів освіти, педагогічні працівники.

Реалізували ще один проєкт у двох закладах освіти Байковецької ТГ!

    Вчителі фізичної культури Марта Хома Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Тетяна Кітчак    Шляхтинецької   гімназії ім. О. Г. Барвінського отримали «Посилки Успіху 2021» для своїх закладів освіти від фонду «Klitschko Fondation», а саме сучасний спортивний інвентар, якісні фірмові м’ячі, дизайнерський спортивний одяг для вчителя. Втілювали   даний проєкт на діджитал-платформі Impactum. Проєкт проводиться за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine . Вчителі зі своїми учнями пройшли шлях навчань щодо протидії булінгу та гендерної рівності. Були цікаві доповіді спікерів, багато важливої інформації. Гарна організація, професіональний супровід за всіма напрямками і питаннями! Особливо цікавим був модуль «Психологія поколінь. Як будувати ефективні зв`язки»,   де учасники разом шукали ключ до вдалої комунікації з різними поколіннями — у розумінні цінностей одне одного, інтересів та моделей поведінки, що властиві людям різного віку. Отримані знання використовували на уроках фізичної культури та

Відбулося чергове засідання професійної спільноти педагогів художньо - естетичного циклу Байковецької ТГ

  У мистецтві людина знаходить і нові знання, і відповіді на життєво важливі питання, і заспокоєння від повсякденної суєти, і насолоду. В учнів любов до мистецтва прищеплюють педагоги на уроках музичного, образотворчого мистецтва. 21 січня 2022 року на базі Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання професійної спільноти педагогів художньо - естетичного циклу Байковецької ТГ. Вчителем музичного мистецтва, Дідух О.І. був проведений майстер-клас  "Використання хроматичної сопілки на уроках музичного мистецтва". Оксана Іванівна розповіла про те, що заняття музикою розвивають когнітивні здібності дитини та її соціальні навички. Гра на  хроматичній сопілці дозволяє розвинути слух у тих дітей, у яких він низький та вдосконалити його у інших. Також цей інструмент можна використовувати з великою кількістю учнів одночасно. Відомо, що заняття музикою розвивають: сприйняття мови, мовні навички та грамотність; навички усного рахунку; інтелект; увагу і концентрацію; фізичне здоро