Перейти до основного вмісту

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

У рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства 12 травня 2020 року у закладах освіти Байковецької територіальної громади відбулася гра вікторина «Відун» 

«Відун» – один із видів змагань гри «Сокіл» («Джура»), що мав на меті перевірити загальну обізнаність учнів з історією України.

Участь у грі – вікторині взяли 7 команд закладів освіти Байковецької ТГ, а саме:

1. Рій «Байрактар» Байковецької гімназії;

2. Рій «Соколята» НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

3. Рій «Козацька Слава» Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

4. Рій «Нащадки козаків» Романовоселівського «НВК І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

5. Рій «Відважні» Шляхтинецької гімназії імені О.Г. Барвінського;

6. Рій «Січовики» Дубовецької філії НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

7. Рій «Байрактар» Соборненської гімназії ім. Володимира Гарматія.

Варто зазначити, що всі учасники гри показали хороші результати, проте переможцями стали:

І місце Рій «Байрактар» Байковецької гімназії, керівник Пахолік Наталія Миколаївна

ІІ місце Рій «Соколята» НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» керівник Кулинич Андрій Ярославович;

Рій «Козацька Слава» Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Хома Марта Тарасівна за ІІІ місце.

Вітаємо переможців, а також бажаємо залишатися вірними патріотами своєї землі.Популярні дописи з цього блогу

Відбулась колегія відділу освіти

  Основним векторам діяльності освітянської галузі нашої громади було присвячене розширене засідання колегії відділу освіти Байковецької сільської ради, яке відбулося 27 серпня 2021 року в будинку культури с. Байківці. У ньому взяли участь члени колегії, сільський голова Кулик А.Р., заступник сільського голови Пулька В.В., старости сіл Байковецької громади, головний спеціаліст Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Задорожна О.М., керівники закладів освіти, педагогічні працівники.

Реалізували ще один проєкт у двох закладах освіти Байковецької ТГ!

    Вчителі фізичної культури Марта Хома Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Тетяна Кітчак    Шляхтинецької   гімназії ім. О. Г. Барвінського отримали «Посилки Успіху 2021» для своїх закладів освіти від фонду «Klitschko Fondation», а саме сучасний спортивний інвентар, якісні фірмові м’ячі, дизайнерський спортивний одяг для вчителя. Втілювали   даний проєкт на діджитал-платформі Impactum. Проєкт проводиться за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine . Вчителі зі своїми учнями пройшли шлях навчань щодо протидії булінгу та гендерної рівності. Були цікаві доповіді спікерів, багато важливої інформації. Гарна організація, професіональний супровід за всіма напрямками і питаннями! Особливо цікавим був модуль «Психологія поколінь. Як будувати ефективні зв`язки»,   де учасники разом шукали ключ до вдалої комунікації з різними поколіннями — у розумінні цінностей одне одного, інтересів та моделей поведінки, що властиві людям різного віку. Отримані знання використовували на уроках фізичної культури та

Відбулося чергове засідання професійної спільноти педагогів художньо - естетичного циклу Байковецької ТГ

  У мистецтві людина знаходить і нові знання, і відповіді на життєво важливі питання, і заспокоєння від повсякденної суєти, і насолоду. В учнів любов до мистецтва прищеплюють педагоги на уроках музичного, образотворчого мистецтва. 21 січня 2022 року на базі Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання професійної спільноти педагогів художньо - естетичного циклу Байковецької ТГ. Вчителем музичного мистецтва, Дідух О.І. був проведений майстер-клас  "Використання хроматичної сопілки на уроках музичного мистецтва". Оксана Іванівна розповіла про те, що заняття музикою розвивають когнітивні здібності дитини та її соціальні навички. Гра на  хроматичній сопілці дозволяє розвинути слух у тих дітей, у яких він низький та вдосконалити його у інших. Також цей інструмент можна використовувати з великою кількістю учнів одночасно. Відомо, що заняття музикою розвивають: сприйняття мови, мовні навички та грамотність; навички усного рахунку; інтелект; увагу і концентрацію; фізичне здоро