Перейти до основного вмісту

Готовність закладів освіти до нового навчального року

   Уже півроку наша країна живе за законами воєнного стану, і все, що відбувається  в мирний час у звичному режимі, в час війни набуває іншого забарвлення. От і новий, 2022-2023 навчальний рік, що незабаром розпочнеться, вимагає особливої підготовки.

По-перше – це приведення до порядку протирадіаційних укриттів (ПРУ), у тих закладах освіти, де навчання дітей  відбуватиметься в очній формі.

По-друге – це аналіз можливостей організації навчання в дистанційному форматі та надання необхідної методичної допомоги адміністрації шкіл та педагогічним колективам тих закладів, котрі в силу об’єктивних причин не можуть розпочати навчання офлайн.

 

   Відповідно до зазначених цілей, спеціалісти відділу освіти спільно із керівниками освітніх закладів громади докладають усіх зусиль, аби підготувати безпечні укриття. 

Тож, станом на нинішній день майже завершена підготовка  ПРУ в  НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», яке готове буде прийняти щонайменше 500 чоловік.

На інших об’єктах такого ж призначення – у Шляхтинецькій гімназії ім. О.Барвінського та Ангелівській ЗОШ І-ІІІ ст. в Початковій школі с. Чернелів-Руський – роботи ще тривають. В результаті проведених тендерів укладено договори підрядниками та розробляється проектно-кошторисна документація на здійснення капітальних ремонтів укриттів в Байковецькій та Соборненській гімназіях.

Важливою складовою успішного запуску нового навчального року є вчасна та якісна організація харчування учнів. Тому наші заклади освіти готують свої харчоблоки відповідно до вимог санітарного регламенту. Відповідними службами проводяться всі необхідні лабораторні дослідження, а уповноважені працівники відділу освіти готують і укладають договори з постачальниками продуктів харчування.

Незабаром, 24 - 26 серпня, відбудуться засідання професійних педагогічних спільнот. Нині ж  головні спеціалісти сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів відділу освіти збирають та узагальнюють всю доступну інформацію аби довести до відома педагогів, які складні задачі стоять перед ними у майбутньому навчальному році, та надати необхідні рекомендації щодо їх виконання.
Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.