Перейти до основного вмісту

Готовність закладів освіти до нового навчального року

   Уже півроку наша країна живе за законами воєнного стану, і все, що відбувається  в мирний час у звичному режимі, в час війни набуває іншого забарвлення. От і новий, 2022-2023 навчальний рік, що незабаром розпочнеться, вимагає особливої підготовки.

По-перше – це приведення до порядку протирадіаційних укриттів (ПРУ), у тих закладах освіти, де навчання дітей  відбуватиметься в очній формі.

По-друге – це аналіз можливостей організації навчання в дистанційному форматі та надання необхідної методичної допомоги адміністрації шкіл та педагогічним колективам тих закладів, котрі в силу об’єктивних причин не можуть розпочати навчання офлайн.

 

   Відповідно до зазначених цілей, спеціалісти відділу освіти спільно із керівниками освітніх закладів громади докладають усіх зусиль, аби підготувати безпечні укриття. 

Тож, станом на нинішній день майже завершена підготовка  ПРУ в  НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», яке готове буде прийняти щонайменше 500 чоловік.

На інших об’єктах такого ж призначення – у Шляхтинецькій гімназії ім. О.Барвінського та Ангелівській ЗОШ І-ІІІ ст. в Початковій школі с. Чернелів-Руський – роботи ще тривають. В результаті проведених тендерів укладено договори підрядниками та розробляється проектно-кошторисна документація на здійснення капітальних ремонтів укриттів в Байковецькій та Соборненській гімназіях.

Важливою складовою успішного запуску нового навчального року є вчасна та якісна організація харчування учнів. Тому наші заклади освіти готують свої харчоблоки відповідно до вимог санітарного регламенту. Відповідними службами проводяться всі необхідні лабораторні дослідження, а уповноважені працівники відділу освіти готують і укладають договори з постачальниками продуктів харчування.

Незабаром, 24 - 26 серпня, відбудуться засідання професійних педагогічних спільнот. Нині ж  головні спеціалісти сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів відділу освіти збирають та узагальнюють всю доступну інформацію аби довести до відома педагогів, які складні задачі стоять перед ними у майбутньому навчальному році, та надати необхідні рекомендації щодо їх виконання.
Популярні дописи з цього блогу

Реалізували ще один проєкт у двох закладах освіти Байковецької ТГ!

    Вчителі фізичної культури Марта Хома Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Тетяна Кітчак    Шляхтинецької   гімназії ім. О. Г. Барвінського отримали «Посилки Успіху 2021» для своїх закладів освіти від фонду «Klitschko Fondation», а саме сучасний спортивний інвентар, якісні фірмові м’ячі, дизайнерський спортивний одяг для вчителя. Втілювали   даний проєкт на діджитал-платформі Impactum. Проєкт проводиться за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine . Вчителі зі своїми учнями пройшли шлях навчань щодо протидії булінгу та гендерної рівності. Були цікаві доповіді спікерів, багато важливої інформації. Гарна організація, професіональний супровід за всіма напрямками і питаннями! Особливо цікавим був модуль «Психологія поколінь. Як будувати ефективні зв`язки»,   де учасники разом шукали ключ до вдалої комунікації з різними поколіннями — у розумінні цінностей одне одного, інтересів та моделей поведінки, що властиві людям різного віку. Отримані знання використовували на уроках фізичної культури та

Відбулося чергове засідання професійної спільноти педагогів художньо - естетичного циклу Байковецької ТГ

  У мистецтві людина знаходить і нові знання, і відповіді на життєво важливі питання, і заспокоєння від повсякденної суєти, і насолоду. В учнів любов до мистецтва прищеплюють педагоги на уроках музичного, образотворчого мистецтва. 21 січня 2022 року на базі Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання професійної спільноти педагогів художньо - естетичного циклу Байковецької ТГ. Вчителем музичного мистецтва, Дідух О.І. був проведений майстер-клас  "Використання хроматичної сопілки на уроках музичного мистецтва". Оксана Іванівна розповіла про те, що заняття музикою розвивають когнітивні здібності дитини та її соціальні навички. Гра на  хроматичній сопілці дозволяє розвинути слух у тих дітей, у яких він низький та вдосконалити його у інших. Також цей інструмент можна використовувати з великою кількістю учнів одночасно. Відомо, що заняття музикою розвивають: сприйняття мови, мовні навички та грамотність; навички усного рахунку; інтелект; увагу і концентрацію; фізичне здоро

Методичний фестиваль - 2022

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Байковецької сільської ради на 2022 рік у четвер, 17 лютого, на базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся методичний фестиваль. Це традиційний щорічний захід, покликаний сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та освітянських інновацій. Свої напрацювання перед присутніми – членами атестаційної комісії відділу освіти, керівниками шкіл та своїми колегами – представляли учителі, котрі, за результатами цьогорічної атестації, повинні підтвердити або отримати вищу кваліфікаційну категорію чи педагогічні звання.   Нинішній, 5-ий (свого роду ювілейний) фестиваль педагогічної спільноти, проходив в оновленому форматі – майстер-класу під назвою «Я роблю так…» за темою «Реалізація інформаційно-цифрової компетентності вчителя через використання онлайн-ресурсів». Учасники зустрічі мали змогу познайомитися з напрацюваннями колег у застосуванні   онлайн-ресурсів в освітньому процесі. З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця в