Перейти до основного вмісту

Наймолодші волонтери!!!

 Дошкільнята закладів освіти Байковецької сільської ради долучилися до  випікання медових пряників для ЗСУ.

Дитячі рученята завзято вирізали медово-імбирне тісто у формі ялинок, сердечок, улюблені багатьма горішки, галицькі рогалики з повидлом із ружі, та розфарбували все у синіх та жовтих кольорах. Також  працівники Соборненської гімназії ім. В. Гарматія передали окопні свічки та енергетичні батончики.

Традиційно, для військових, які мужньо боронять Україну, її територіальну цілісність та незалежність, маленькі патріоти разом зі своїми вихователями написали листівки з гарними побажаннями.

Основний дитячий меседж – усім захисникам повернутися додому, де їх чекають. Повернутися обов’язково з перемогою!

Вже сьогодні військові зможуть посмакувати пряниками та отримати малюнки, які продиктовані щирим дитячим серцем.

Хай тепло рук і сердець, вкладених у пряники, відіб'ється в душі кожного українського воїна, додасть наснаги, захистить від біди та наблизить перемогу.

Дякуємо керівникам, вихователям, батькам та вихованцям закладів дошкільної освіти Байковецької ТГ, що підтримали нашу ініціативу та приготували смаколики, а військовому капелану о. Івану Гуменюку за те, що довезе ці пряники до наших військових на Харківському та Донецькому напрямках.

Разом до перемоги.

Слава Україні!

Героям Слава!!!

Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

Шановні учні, випускники, вчителі, батьки!

           Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року, який подарував школярам нові знання, нові враження, думки та почуття; педагогам – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Нехай малиновий передзвін останнього дзвоника пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.