Перейти до основного вмісту

Відбувся конкурс на краще художнє оформлення захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти громади

Ще на початку листопада 2022 року на засіданні виконавчого комітету Байковецької сільської ради було прийнято рішення про оголошення конкурсу на краще художнє оформлення захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти громади. Мета такого конкурсу – створення для учнів максимально зручних умов їх перебування в укриттях під час повітряних тривог.

Відповідно до Програми  розвитку освіти на 2023-2025 роки «Освіта Байковецької сільської ради» та з ініціативи сільського голови Кулика А.Р. усі заклади освіти, учасники конкурсу, отримають грошову винагороду.

Ø Премія для переможця становить 150 тис. грн.

Ø Заклад, що посів друге місце, отримає премію 100 тис. грн.

Ø Робота  усіх решта учасників також буде відзначена премією в розмірі 50 тис. грн.

    Оскільки захисні споруди, в переважній більшості, розміщені в підвальних приміщеннях закладів освіти, зробити їх комфортними - завдання не з легких. Але педагоги та учні, зробили для цього все можливе. Наскільки це вдалося кожній школі оцінювало журі, в якому,  поруч із працівниками сільської ради, були учні – голови учнівського самоврядування закладів освіти, адже все робиться для дітей і заради дітей, наперекір тим викликам, які принесла в наше життя війна.

У середу, 11 січня, відбувся огляд приміщень захисних споруд. Надзвичайно важко було оцінити роботу учасників цього артзаходу. Та  все ж після підрахунку балів, виставлених членами журі, з’явилися наступні результати:

Ø Перше місце виборола Початкова школа села Чернелів-Руський  (з результатом 52 бали).

Ø Друге місце посіла Байковецька гімназія (42 бали).

Ø Третє місце розділили між собою усі решта заклади освіти.

Нагородження учасників відбудеться в будинку культури с. Байківці 22 січня, під час великого благодійного ярмарку «Україна надихає світ», присвяченого Дню Соборності України.

Вітаємо, в першу чергу, переможців такого незвичного конкурсу та дякуємо усім, хто активно, старанно та натхненно реалізовував свої таланти для того, щоб  нашим учням було трохи веселіше і світліше, коли вони змушені будуть покинути свої теплі, затишні класи і спуститися в укриття. Сподіваємось, що це триватиме вже недовго. Віримо в Перемогу наших Збройних сил і тримаємо свій освітянський фронт!
         


Популярні дописи з цього блогу

Чекаємо вас з перемогами на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

  У січні-лютому   2023 року буде тривати ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад. В них також братимуть участь учні-закладів освіти нашої громади, що стали переможцями ІІ етапу. З німецької мови   - Лясота Софія , учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Прус Н.Б.). З географії – Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Логін Г.В.); Гранда Андрій, учень 8 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.); Лісова Марта, учениця 9 класу   Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.). З трудового навчання – Зятик Михайло, учень 9 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Заяць Тетяна - учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Фортман Діана, учениця 9 класу Ангелівської школи І-ІІІ ст. (вчитель Осух С.І.).    З астрономії - Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Шемеля М.А.); Логін Олег

Колегія відділу освіти

  Відповідно до річного плану роботи 10 червня відбулася колегія відділу освіти, на розгляд якої було представлено 3 питання.    про пріоритетність прийняття управлінських рішень засновником закладів освіти та  про  роботу сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників. про  дотримання вимог Державного стандарту базової та повної середньої освіти щодо викладання предметів освітньої галузі «Суспільствознавство» в закладах освіти Байковецької сільської ради. про  моніторинг дослідження стану реалізації НУШ в початковій школі. З перелічених питань перед присутніми   виступили: Коршняк В.В. - начальниця відділу освіти; Загнибіда Н.М. - завідувачка сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників; Лазар Т.В – головний спеціаліст сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників. Особливу думку щодо необхідності посилення духо