Перейти до основного вмісту

ВІдбулася колегія відділу освіти

24 січня у приміщенні Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського відбулося чергове  засідання колегії відділу освіти  Байковецької сільської ради. Поряд із членами колегії та керівниками закладів освіти  присутніми на ньому були сільський голова Анатолій Кулик, його перший заступник Микола Дума та поліцейський офіцер Байковецької громади  Ігор Мазуранчик.

 На порядок денний виносилися наступні питання:

1.     Звіт відділу освіти про виконання плану роботи на 2022 рік (доповідали начальник відділу освіти Коршняк  В.В. та завідувач сектору Загнибіда Н.М.

2.     Про план роботи відділу освіти на 2023  рік (доповідала начальник відділу освіти Коршняк  В.В.)

3.      Про  моніторинг дотримання  норм Державного стандарту  дошкільної освіти (доповідала  головний спеціаліст відділу освіти Гуменюк О.Л.)

   Одночасно з цим, за активної участі запрошених, виникли жваві обговорення інших важливих моментів життєдіяльності освітньої галузі. Зокрема, відзначена була позитивна роль учнівського самоврядування в житті громади. Йшлося також про необхідність посилення заходів безпеки в нинішніх непростих умовах воєнного стану. До цього керівників шкіл закликав присутній на зібранні представник правоохоронних органів. Важливим також і надзвичайно актуальним є питання перспектив національно-патріотичного та духовно-морального виховання школярів.

Загальновідомо, як учні та вчителі долучалися до всіх акцій, присвячених допомоги війську. От, приміром, до отриманих коштів з благодійного ярмарку 22 січня, колективи закладів освіти додали понад 60 тис. грн. на придбання нового автомобіля для ЗСУ.

Сільський голова Кулик А.Р. висловив вдячність освітянам громади, котрі прищеплюють своїм вихованцям почуття любові до Батьківщини, за те що залучають їх до волонтерських справ та самі беруть в них активну участь.

Тож важливо не втратити нинішнього завзяття та послідовно і систематично виконувати всі завдання на шляху формування української ідентичності, які диктує нам важкий час випробувань і майбутня відбудова нашої, зруйнованої війною країни.Популярні дописи з цього блогу

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно

День підприємця в закладах освіти громади

  Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Підприємці – це енергійні, сміливі, наполегливі люди, які є прикладом для наслідування. Люди, які не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися громаді, активно підтримують наших захисників та допомагають постраждалим від війни.   В закладах освіти громади пройшли заходи під гаслом «Успішні попри війну». У Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ відбулася зустріч Наталії Кравчук,    успішного підприємця з учнями старших класів "Як досягнути успіху? Етапи підприємницької діяльності". Учні Соборненської гімназії ім. В. Гарматія провели настільну гру «Юний підприємець» та побували на зустрічі   з підприємцем Андрієм Кітиком. Учителі Байковецької   гімназія організували цікаві зустрічі з підприємцями: ФОП   "Качан" (вантажні перевезення); ФОП " Федорчук " Мережа кавярень " Горня"; ФОП " Сухарські"(маркетингова діяльність,послуги   дизайну). У 2 класі проведено