Перейти до основного вмісту

ВІдбулася колегія відділу освіти

24 січня у приміщенні Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського відбулося чергове  засідання колегії відділу освіти  Байковецької сільської ради. Поряд із членами колегії та керівниками закладів освіти  присутніми на ньому були сільський голова Анатолій Кулик, його перший заступник Микола Дума та поліцейський офіцер Байковецької громади  Ігор Мазуранчик.

 На порядок денний виносилися наступні питання:

1.     Звіт відділу освіти про виконання плану роботи на 2022 рік (доповідали начальник відділу освіти Коршняк  В.В. та завідувач сектору Загнибіда Н.М.

2.     Про план роботи відділу освіти на 2023  рік (доповідала начальник відділу освіти Коршняк  В.В.)

3.      Про  моніторинг дотримання  норм Державного стандарту  дошкільної освіти (доповідала  головний спеціаліст відділу освіти Гуменюк О.Л.)

   Одночасно з цим, за активної участі запрошених, виникли жваві обговорення інших важливих моментів життєдіяльності освітньої галузі. Зокрема, відзначена була позитивна роль учнівського самоврядування в житті громади. Йшлося також про необхідність посилення заходів безпеки в нинішніх непростих умовах воєнного стану. До цього керівників шкіл закликав присутній на зібранні представник правоохоронних органів. Важливим також і надзвичайно актуальним є питання перспектив національно-патріотичного та духовно-морального виховання школярів.

Загальновідомо, як учні та вчителі долучалися до всіх акцій, присвячених допомоги війську. От, приміром, до отриманих коштів з благодійного ярмарку 22 січня, колективи закладів освіти додали понад 60 тис. грн. на придбання нового автомобіля для ЗСУ.

Сільський голова Кулик А.Р. висловив вдячність освітянам громади, котрі прищеплюють своїм вихованцям почуття любові до Батьківщини, за те що залучають їх до волонтерських справ та самі беруть в них активну участь.

Тож важливо не втратити нинішнього завзяття та послідовно і систематично виконувати всі завдання на шляху формування української ідентичності, які диктує нам важкий час випробувань і майбутня відбудова нашої, зруйнованої війною країни.Популярні дописи з цього блогу

Методичний фестиваль - 2023

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Байковецької сільської ради на 2023 рік, 2 березня, на базі Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського відбувся традиційний щорічний методичний фестиваль. Цей захід має на меті сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та освітянських інновацій. Свої напрацювання перед присутніми – членами атестаційної комісії   ІІ рівня, керівниками шкіл та своїми колегами – представляли учителі, котрі, за результатами цьогорічної атестації, повинні підтвердити або отримати вищу кваліфікаційну категорію чи педагогічні звання. З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу освіти Віра КОРШНЯК. Вона побажала педагогам, щоб у їхній щоденній діяльності завжди було місце для творчості, натхнення і професійного розвитку. Вибір тематики нинішнього методичного фестивалю – «Кращі практики формування системи оцінювання, спрямованої на реалізацію компетентнісного підходу», – обумовлений тим, що в базовий компонент загальної середньої освіти з

Чекаємо вас з перемогами на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

  У січні-лютому   2023 року буде тривати ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад. В них також братимуть участь учні-закладів освіти нашої громади, що стали переможцями ІІ етапу. З німецької мови   - Лясота Софія , учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Прус Н.Б.). З географії – Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Логін Г.В.); Гранда Андрій, учень 8 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.); Лісова Марта, учениця 9 класу   Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.). З трудового навчання – Зятик Михайло, учень 9 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Заяць Тетяна - учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Фортман Діана, учениця 9 класу Ангелівської школи І-ІІІ ст. (вчитель Осух С.І.).    З астрономії - Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Шемеля М.А.); Логін Олег

Колегія відділу освіти

  Відповідно до річного плану роботи 10 червня відбулася колегія відділу освіти, на розгляд якої було представлено 3 питання.    про пріоритетність прийняття управлінських рішень засновником закладів освіти та  про  роботу сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників. про  дотримання вимог Державного стандарту базової та повної середньої освіти щодо викладання предметів освітньої галузі «Суспільствознавство» в закладах освіти Байковецької сільської ради. про  моніторинг дослідження стану реалізації НУШ в початковій школі. З перелічених питань перед присутніми   виступили: Коршняк В.В. - начальниця відділу освіти; Загнибіда Н.М. - завідувачка сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників; Лазар Т.В – головний спеціаліст сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників. Особливу думку щодо необхідності посилення духо