Перейти до основного вмісту

Проведено чергову колегію відділу освіти Байковецької сільської ради

27 квітня 2023 року у Шляхтинецькій гімназії ім. О.Г. Барвінського відбулася колегія відділу освіти Байковецької сільської ради.
    На порядок денний було винесено два питання:
    1.    Моніторинг стану функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах освіти громади. Освітнє середовище.
    2.  Дотримання вимог Державного стандарту базової та повної середньої освіти щодо викладання англійської мови в закладах освіти Байковецької сільської ради.
    По першому питанню доповідали завідувачка сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників Наталія Загнибіда та головні спеціалісти відділу освіти Ірина Ференс та Олена Гуменюк.
    Наталія Загнибіда розкрила питання внутрішньої системи якості освіти закладів загальної середньої освіти, наголосила на необхідності розміщення на сайтах закладів освіти корисних посилань для учнів, батьків, педагогічних працівників щодо протидії булінгу, а також розкрила аспекти формування якісного освітнього середовища у закладі освіти.
    Ірина Ференс розповіла про створення безпечного освітнього середовища, а саме про перевезення учнів та педагогів до закладів освіти шкільними автобусами, про впровадження важливого інструменту контролю безпеки харчування НАССР в закладах освіти громади, а також про медичне обслуговування в закладах освіти.
    Олена Гуменюк розкрила питання створення безпечного, комфортного, розвивального освітнього середовища у закладах дошкільної освіти/дошкільних підрозділах Байковецької сільської ради та проаналізувала результати батьківського опитування щодо діяльності ЗДО.
    Про дотримання вимог Державного стандарту базової та повної середньої освіти щодо викладання англійської мови в закладах освіти Байковецької сільської ради доповіла Тетяна Лазар, яка розповіла про діяльність професійної спільноти вчителів іноземних мов їхніх досягнень, перспективи та розвиток.
    Окрім порядку денного, було обговорено і ряд інших не менш важливих питань, щодо діяльності освітньої галузі громади. Визначено ряд завдань поставлених до виконання.Популярні дописи з цього блогу

Методичний фестиваль - 2023

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Байковецької сільської ради на 2023 рік, 2 березня, на базі Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського відбувся традиційний щорічний методичний фестиваль. Цей захід має на меті сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та освітянських інновацій. Свої напрацювання перед присутніми – членами атестаційної комісії   ІІ рівня, керівниками шкіл та своїми колегами – представляли учителі, котрі, за результатами цьогорічної атестації, повинні підтвердити або отримати вищу кваліфікаційну категорію чи педагогічні звання. З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу освіти Віра КОРШНЯК. Вона побажала педагогам, щоб у їхній щоденній діяльності завжди було місце для творчості, натхнення і професійного розвитку. Вибір тематики нинішнього методичного фестивалю – «Кращі практики формування системи оцінювання, спрямованої на реалізацію компетентнісного підходу», – обумовлений тим, що в базовий компонент загальної середньої освіти з

Випускники -2023. Підсумки.

  Кілька тижнів тому звершився 2022-2023 навчальний рік. Сказати, що він був важкий, буде замало. Найбільші виклики стояли перед цьогорічними випускниками. І все ж вони впоралися! У трьох закладах освіти нашої громади  свідоцтва  про повну загальну середню освітуз отримали 35 учнів. П'ятеро з них  нагороджені золотими медалями:    Риба Тетяна, Чоловічок Інна, Швед Людмила - учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Балик Інна, Осух Софія - учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Срібні медалі отримали: Руда Вікторія - учениця НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Мельник Аліна – учниця Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. А результати національного мульпредметного тесту перевершили будь-які очікування! 200 балів з математики - це результат Фещака Максима, випускника Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. 190 балів з української мови  Швед Людмила та Риба Тетяна - випускниці НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"; Осух Софія та Вікторія Ханас -  випускниці Ангелівської ЗОШ І-І

Серпневі зустрічі освітян - до початку 2023-2024 навчального року

  Тиждень, що минув, для освітян нашої громади був насичений зустрічами, присвячених початку та деяких особливостей перебігу 2023-2024 навчального року.     На нараді директорів і засіданнях професійних педагогічних спільнот усіх дев’яти освітніх галузей начальниця відділу освіти   Віра Коршняк, головні спеціалісти відділу - Наталія Загнибіда, Тетяна Лазар, Володимир Шафран, Олена Гуменюк - представили основний кейс інформаційно-методичних матеріалів та нормативно-правових освітянських актів, які регламентують, висвітлюють і  пояснюють основні напрямки діяльності педагогів у прийдешньому 2023-2024 навчальному році. Наголошувалося на тому, що за нинішніх важких обставин воєнного стану українським педагогам необхідно усвідомити, що найважливіше завдання для всіх учасників освітнього процесу – це подолання освітніх та виховних втрат.  Вони взяли свій початок в час пандемії COVID-19, а посилила     їх  і помножила, у декілька разів, війна. На кону – майбутнє нашої країни, адже без якісно