Перейти до основного вмісту

Проведено чергову колегію відділу освіти Байковецької сільської ради

27 квітня 2023 року у Шляхтинецькій гімназії ім. О.Г. Барвінського відбулася колегія відділу освіти Байковецької сільської ради.
    На порядок денний було винесено два питання:
    1.    Моніторинг стану функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах освіти громади. Освітнє середовище.
    2.  Дотримання вимог Державного стандарту базової та повної середньої освіти щодо викладання англійської мови в закладах освіти Байковецької сільської ради.
    По першому питанню доповідали завідувачка сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників Наталія Загнибіда та головні спеціалісти відділу освіти Ірина Ференс та Олена Гуменюк.
    Наталія Загнибіда розкрила питання внутрішньої системи якості освіти закладів загальної середньої освіти, наголосила на необхідності розміщення на сайтах закладів освіти корисних посилань для учнів, батьків, педагогічних працівників щодо протидії булінгу, а також розкрила аспекти формування якісного освітнього середовища у закладі освіти.
    Ірина Ференс розповіла про створення безпечного освітнього середовища, а саме про перевезення учнів та педагогів до закладів освіти шкільними автобусами, про впровадження важливого інструменту контролю безпеки харчування НАССР в закладах освіти громади, а також про медичне обслуговування в закладах освіти.
    Олена Гуменюк розкрила питання створення безпечного, комфортного, розвивального освітнього середовища у закладах дошкільної освіти/дошкільних підрозділах Байковецької сільської ради та проаналізувала результати батьківського опитування щодо діяльності ЗДО.
    Про дотримання вимог Державного стандарту базової та повної середньої освіти щодо викладання англійської мови в закладах освіти Байковецької сільської ради доповіла Тетяна Лазар, яка розповіла про діяльність професійної спільноти вчителів іноземних мов їхніх досягнень, перспективи та розвиток.
    Окрім порядку денного, було обговорено і ряд інших не менш важливих питань, щодо діяльності освітньої галузі громади. Визначено ряд завдань поставлених до виконання.Популярні дописи з цього блогу

Методичний фестиваль - 2023

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Байковецької сільської ради на 2023 рік, 2 березня, на базі Шляхтинецької гімназії ім. О.Г. Барвінського відбувся традиційний щорічний методичний фестиваль. Цей захід має на меті сприяти поширенню кращого педагогічного досвіду та освітянських інновацій. Свої напрацювання перед присутніми – членами атестаційної комісії   ІІ рівня, керівниками шкіл та своїми колегами – представляли учителі, котрі, за результатами цьогорічної атестації, повинні підтвердити або отримати вищу кваліфікаційну категорію чи педагогічні звання. З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу освіти Віра КОРШНЯК. Вона побажала педагогам, щоб у їхній щоденній діяльності завжди було місце для творчості, натхнення і професійного розвитку. Вибір тематики нинішнього методичного фестивалю – «Кращі практики формування системи оцінювання, спрямованої на реалізацію компетентнісного підходу», – обумовлений тим, що в базовий компонент загальної середньої освіти з

Чекаємо вас з перемогами на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

  У січні-лютому   2023 року буде тривати ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад. В них також братимуть участь учні-закладів освіти нашої громади, що стали переможцями ІІ етапу. З німецької мови   - Лясота Софія , учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Прус Н.Б.). З географії – Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Логін Г.В.); Гранда Андрій, учень 8 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.); Лісова Марта, учениця 9 класу   Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського (вчитель Логін Г.В.). З трудового навчання – Зятик Михайло, учень 9 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Заяць Тетяна - учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Бутрин В.С.);   Фортман Діана, учениця 9 класу Ангелівської школи І-ІІІ ст. (вчитель Осух С.І.).    З астрономії - Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Шемеля М.А.); Логін Олег

Вони стали переможцями ІІІ, обласного, етапу предметних олімпіад

 В недавній публікації, від 4 січня цього року, ми розповідали , що у закладах освіти нашої громади є учні-учасники  ІІІ, обласного етапу, предметних олімпіад . І ось тепер, по закінченні цих випробувань,  ми можемо привітати наших переможців. -  Лясота  Софія, учениця 10 класу НВК «Лозівсь ка ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Прус Н.Б.) виборола диплом І ступеня за перемогу на обласній олімпіаді з   німецької мови. - Цьвігун Анастасія, учениця 9 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського, (вчитель Левчук К.І.) - диплом ІІІ ступеня  ступеня за перемогу на обласній олімпіаді   з  правознавства. -  Швед Людмила, учениця 11 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» (вчитель Логін Г.В.) та Гранда Андрій, учень 8 класу Шляхтинецької гімназії ім. О.Г.Барвінського, (вчитель Логін Г.В.) отримають дипломи ІІІ ступеня у своїх вікових категоріях  за перемогу на обласній олімпіад  з   географії  .  - Швед Людмила,  учениця 11 класу,  та   Заяць Тетяна,  учениця 10 класу   НВК «Лозівська ЗО