Перейти до основного вмісту

Проведено чергову колегію відділу освіти Байковецької сільської ради

27 квітня 2023 року у Шляхтинецькій гімназії ім. О.Г. Барвінського відбулася колегія відділу освіти Байковецької сільської ради.
    На порядок денний було винесено два питання:
    1.    Моніторинг стану функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах освіти громади. Освітнє середовище.
    2.  Дотримання вимог Державного стандарту базової та повної середньої освіти щодо викладання англійської мови в закладах освіти Байковецької сільської ради.
    По першому питанню доповідали завідувачка сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників Наталія Загнибіда та головні спеціалісти відділу освіти Ірина Ференс та Олена Гуменюк.
    Наталія Загнибіда розкрила питання внутрішньої системи якості освіти закладів загальної середньої освіти, наголосила на необхідності розміщення на сайтах закладів освіти корисних посилань для учнів, батьків, педагогічних працівників щодо протидії булінгу, а також розкрила аспекти формування якісного освітнього середовища у закладі освіти.
    Ірина Ференс розповіла про створення безпечного освітнього середовища, а саме про перевезення учнів та педагогів до закладів освіти шкільними автобусами, про впровадження важливого інструменту контролю безпеки харчування НАССР в закладах освіти громади, а також про медичне обслуговування в закладах освіти.
    Олена Гуменюк розкрила питання створення безпечного, комфортного, розвивального освітнього середовища у закладах дошкільної освіти/дошкільних підрозділах Байковецької сільської ради та проаналізувала результати батьківського опитування щодо діяльності ЗДО.
    Про дотримання вимог Державного стандарту базової та повної середньої освіти щодо викладання англійської мови в закладах освіти Байковецької сільської ради доповіла Тетяна Лазар, яка розповіла про діяльність професійної спільноти вчителів іноземних мов їхніх досягнень, перспективи та розвиток.
    Окрім порядку денного, було обговорено і ряд інших не менш важливих питань, щодо діяльності освітньої галузі громади. Визначено ряд завдань поставлених до виконання.







Популярні дописи з цього блогу

Всесвітній день прибирання

      15 вересня   освітяни громади  долучилися до  Всесвітнього дня прибирання, міжнародної акції , котра має допомогти у формуванні дбайливого ставлення до середовища, в якому живемо і працюємо. Педагоги, учні, працівники відділу освіти черговий раз зробили свій внесок у благоустрій, прилеглих до закладів територій, та чистоти приміщень.

Грант для студентів і абітурієнтів

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Тернопільської області Тернопільського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.  Наразі відкрито 8 номінацій:  30 000 грн. -   https://gym-training.com/ru/scholarship-ua  (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@gym-training.com ) 17 000 грн. -   https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html  (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship -  scholarship@kyiv.repair ) 21 500 грн. -   https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html  (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@nadomu.kiev.ua ) 20 000 грн. -   https://renix.com.ua/scholarship/  (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@renix.com.ua ) 44 000 грн. -   https://www.lumid...

Крок до Нової української школи

   З метою реалізації плану заходів щодо впровадження Концепції Нової української школи в умовах реформування початкової освіти , створення належних умов для реалізації змісту навчальних програм відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти , успішної реалізації завдань реформування освітньої системи, удосконалення діяльності педагогічних працівників та популяризації кращого досвіду учителів початкових класів.     18, 21 травня 2018 року відбувся конкурс-огляд на кращий лепбук серед учнів та учителів 1-4 класів закладів освіти громади у чотирьох   номінаціях.   На конкурс-огляд було представлено 20 лепбуків різної тематики. Досвід  роботи  вчител ів   з учнями  показав, що лепбуки цікаві для дітей, адже те, що дитина створює своїми руками, є для неї цінним та важливим, а значить, й ефективним у навчанні. Такий виріб має великі навчальні можливості, адже дозволяє систематизувати, узагальнювати, поглиблювати...